Domowe sposoby na cellulit

Pomarańczowa skórka to problem z którym boryka się wiele kobiet. Niestety płeć piękna znacznie częściej posiada ten nieestetyczny dodatek do urody. Z pewnością można przyzwyczaić się do cellulitu. Jednak wiele przedstawicielek płci pięknej podejmuje walkę i często jest ona zwycięska. Pokonanie cellulitu (https://pl.wikipedia.org/wiki/Cellulit) z pewnością nie jest łatwe. Ale nasz trud bez wątpienia się opłaci. Prędzej czy później czeka na nas nagroda w postaci pięknych, gładkich ud i pośladków, które doskonale pasują do szortów. Istnieje wiele metod usuwania cellulitu, które często wykonuje kosmetyczka. Łódź to miasto w którym mieszczą się liczne, profesjonalne gabinety urody (szukaj na https://SWIATURODY.com/lodz,kosmetyczka,9.html). Nasz pobyt w jednym z tych miejsc z pewnością przybliży nas do marzenia o pięknych nogach.

Salon kosmetyczny zaoferuje nam różne zabiegi. Nowoczesne metody wykorzystują na przykład ultradźwięki. Gabinet to nie jedyne miejsce w którym możemy zwalczać nasz cellulit. Domowe zacisze także doskonale się do tego nada. Jakie zabiegi możemy wykonać same? Z pewnością warto pomyśleć o peelingu kawowym. Kofeina doskonale pobudzi krążenie, wygładzi skórę oraz poprawi koloryt. Regularne stosowane może przynieść nam zaskakujący efekt. Zaletą tej metody jest z pewnością piękny zapach. Godne uwagi są także peeling z soli morskiej oraz peeling cukrowy. Popularnym zabiegiem jest także masaż na sucho. Brzmi to nieco drastycznie, jednak sam zabieg może być całkiem przyjemny. Potrzebna będzie nam szczotka z miękkim włosiem. Delikatne masowanie pobudzi mikrokrążenie i usunie zrogowaciały naskórek. Masaż możemy wykonać także specjalnym sprzętem. Antycellulitowy masażer ujędrni naszą skórę i przyśpieszy usuwanie toksyn.

Domowe zabiegi warto uzupełnić regularną aktywnością fizyczną. Przysiady oraz wykroki wymodelują nasze pośladki. Warto także wyciągnąć z piwnicy rower oraz łyżworolki. Pamiętajmy aby pić dużo wody oraz ograniczyć spożywanie słodzonych napoi oraz soli. Cellulit występuje częściej u palaczek. To nie jedyny powód, dla którego warto rzucić palenie. W walce z cellulitem liczy się wytrwałość i sumienność. Tylko regularnie wykonywane zabiegi kosmetyczne pomogą na zwalczyć pomarańczową skórkę. Z pewnością nie spodziewajmy się spektakularnego efektu z dnia na dzień. Zmiana nawyków żywieniowych oraz większa aktywność wpłyną pozytywnie na całe nasze ciało.

Dodaj komentarz