Wizyta w salonie kosmetycznym

Która kobieta nie marzy o tym, by zawsze wyglądać zjawiskowo? Znalezienie choć jednej takiej osoby wydaje się być nie lada wyzwaniem. Okazuje się, że codzienne zabiegi pielęgnacyjne wykonywane w domowym zaciszu nie zawsze są wystarczające. Dlatego też dobrym pomysłem jest korzystanie z usług profesjonalistów – każda kobieta powinna choćby raz na jakiś czas wybrać się do kosmetyczki, która w przyjemnej atmosferze zadba o jej wygląd.Jakie zabiegi warto wykonywać w gabinecie kosmetycznym?

Manicure i pedicure hybrydowy

Ta metoda malowania paznokci w ciągu zaledwie kilku lat zdobyła wiele zwolenniczek. Trudno się dziwić takiej popularności tego zabiegu, gdyż specjalna formuła lakierów sprawia, że mogą się one utrzymać na paznokciach nawet przez trzy tygodnie – cały czas wyglądając perfekcyjnie. Kosmetyczka w Bielsku Białej najpierw zajmuje się wykonaniem manikiuru czyli wycięciem skórek, wyrównaniem płytki paznokcia przy pomocy frezarki, spiłowaniem brzegów paznokci oraz nadaniem im odpowiedniego kształtu. Następnie nakłada kolejne warstwy lakierów hybrydowych, które po utwardzeniu w lampie LED wyglądają jak jednolita tafla i efektownie połyskują. Ważne jest, aby wybrać się na ten zabieg do profesjonalnego salonu kosmetycznego, a nie do stylistek wykonujących manicure we własnych domach, ponieważ w ten sposób można uniknąć zarażenia się chorobami takimi jak np. grzybica (gabinety kosmetyczne zawsze sterylizują cały sprzęt, zatem zabieg przeprowadzany jest z zachowaniem zasad higienicznych).

Przedłużanie rzęs

Jest to zabieg, który od dłuższego czasu cieszy się ogromną popularnością wśród pań w każdym wieku. To nie dziwi, gdyż efekt profesjonalnej aplikacji rzęs jest naprawdę imponujący. Podczas zabiegu kosmetyczka dokleja sztuczne rzęsy do naturalnych włosków klientki. Ilość sztucznych rzęs jest uzależniona od wybranej metody, a tych jest naprawdę wiele: 1:1, 2:1, Russian Volume czy efekt Hollywood. Najbardziej naturalny efekt uzyskuje się dzięki metodzie 1:1, gdzie do jednej rzęsy przykleja się jeden sztuczny włosek. Dzięki temu rzęsy są dłuższe i bardziej gęste, co sprawia że każdego dnia można zaoszczędzić kilka minut, gdyż nie ma konieczności malowania rzęs maskarą. Czas aplikacji sztucznych rzęs może wahać się w granicach 1,5-3h, w zależności od doświadczenia stylistki, ale również od wybranej przez klientkę metody.

Jedna myśl nt. „Wizyta w salonie kosmetycznym

  1. Przedłużane rzęsy, gdy są zrobione 1:1 naprawdę wyglądają ładnie i naturalnie 🙂

Dodaj komentarz