Jak nosić długie kolczyki?

Sprawdź, gdzie zamówić kolczyki długie

Gustowna biżuteria doskonale akcentuje prawdziwy urok wszystkich kobiet i sprawdza się w różnych sytuacjach – można ją założyć romantyczną kolację we dwoje, do pracy czy też na wielkie bale. Jak dopasować długie kolczyki w zależności od rodzaju urody?

Kolczyki długie – listki, rurki oraz delikatne łańcuszki

Długie kolczyki pasują do najrozmaitszych typów urody – mogą je nosić zarówno panie o kolistej twarzy, jak również te ze stanowczo zaznaczonymi kośćmi policzkowymi. Wszystko jest zależne od rezultatu, jaki pragniemy finalnie uzyskać. Kolczyki długie na minimum dwa centymetry znakomicie wyszczuplają szyję oraz wysmuklają oblicze, a szczególne ku temu predyspozycje posiadają wzory kolczyków o podłużnym, a przy tym cienkim kształcie, np. w postaci pałeczek bądź liści. Popularne są też wiszące kolczyki w formie subtelnych łańcuszków, które świetnie wyglądają na uszach oraz stanowią bardzo delikatny akcent, który nie wybija się na pierwszy plan stylizacji. Dzięki stosownej biżuterii cała sylwetka staje się wizualnie wyszczuplona i sprawia wrażenie lżejszej. Długie kolczyki mogą także przybrać kształt okręgów – takie wzory nie wydłużają szyi, ani nie uwydatniają zarysu twarzy, sprawdzą się zatem w przypadku pań, którym zależy na uzyskaniu delikatnego wydźwięku stylizacji.

Kolczyki długie – na uroczystości weselne i potańcówkę

Kolczyki długie sprawdzą się tak na co dzień i na specjalne okazje. Będą wspaniałym uzupełnieniem wieczorowej sukienki, założonej np. na bal maturalny, Sylwestra bądź uroczystości weselne. Piękne kolczyki srebrne z błękitnymi cyrkoniami podkreślą błękitną barwę oczu, a pozłacane pałki będą świetnie współgrać z innymi elementami biżuterii. Każdego dnia można z kolei zakładać długie kolczyki w formie listków – są niezobowiązujące oraz doskonale akcentują charakter casualowych stylizacji. Na romantycznej randce najlepiej sprawdzą się natomiast wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których olśniewający blask z pewnością urzeknie partnera. Wspaniałą propozycją na biżuterię na spotkanie służbowe są długie srebrne kolczyki z perłami – to atrybut ponadczasowej elegancji.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]