Kolczyki z cyrkoniami na każdą okazję

Potrzebujesz kolczyków z cyrkoniami? Powinieneś odwiedzić ten adres

Idealnym podarunkiem dla wytwornej kobiety są kolczyki z cyrkoniami. Tego typu świecidełka doskonale współgrają z pierścionkami stworzonymi ze srebra. Sprawdźmy więc, jak dobierać dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – lepsze wielobarwne czy przezroczyste?

Cyrkonie to wytwarzane przez człowieka kryształki szlachetne, mające niepowtarzalne właściwości wizualne. Połyskują pod wpływem światła szlachetnym blaskiem, są profesjonalnie wyszlifowane oraz bezbarwne. Mogą znakomicie imitować drogocenne diamenty, wykorzystywane są zatem jako detal zdobniczy. Istnieją również kolorowe warianty cyrkonii – poprzez użycie stosownych domieszek można uzyskać następujące kolory: błękitny, bordowy, zielony, brązowy. Najczęściej produkuje się kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako upominek z okazji imienin lub świąt Bożego Narodzenia.

Kolie, obrączki i kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie powszechnie wykorzystuje się cyrkonie, najczęściej w kompozycjach ze srebrem. Te piękne kamienie są mocne i odporne na czynniki zewnętrzne, dlatego świetnie pasują do srebrnych pierścionków, kolii oraz naszyjników. Gdzie kupimy dodatki z cyrkoniami? Ogromny wachlarz oferują sklepy on-line, gdzie możemy nabyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w różnych wersjach i niskich cenach. Bez wychodzenia z domu mamy wyśnioną i elegancką biżuterię. Polki często zamawiają proste kolczyki, ale także te bogato dekorowane.