Sklep ze srebrnymi kolczykami

Zajrzyj tutaj po więcej szczegółów o kolczyki srebrne serduszka

Kolczyki są najbardziej popularnym i najczęściej noszonym (nie tylko przez kobiety) dodatkiem. Swoją popularność zapewne zawdzięczają ogromnej różnorodności wzornictwa, materiałów i możliwości noszenia. Kolczyki były noszone od zawsze i trudno sobie bez nich wyobrazić współczesną garderobę kobiecą. Najbardziej popularne są z pewnością kolczyki srebrne, antyalergiczne, naturalne i zawsze piękne.

Jakie rodzaje srebra spotykamy w kolczykach

Najczęściej spotykamy tradycyjny sposób wykończenia, czyli srebro o próbie 925 wypolerowane na wysoki połysk o jasnej barwie. Bardzo efektowne jest również też srebro rodowane pokryte cieniutką warstewką tlenku z rodziny platynatów, który nadaje biżuterii odcień białego złota i jednocześnie chroni metal przed oksydacją.
W nowoczesnej biżuterii bardzo popularne jest także srebro szczotkowane o ciekawej matowej powierzchni oraz oksydowane srebro w kolorze grafitowym.

Rodzaje zapięć

Wybór zapiecia pozostawia się indywidualnym upodobaniom osoby, która będzie nosić kolczyki. Na rynku dostępne są dwie grupy zapięć – bigle i sztyfty, które z kolei występują w różnych odmianach, np. bigle angielskie, bigle otwarte, sztyfty tradycyjne, sztyfty z klipsem itp. Różnorodność rodzajów zapięć pozwala nam tak dobrać kolczyki, aby idealnie pasowały i wygodnie się nosiły.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]