Stylowe srebrne kolczyki

Kup srebrne kolczyki

Jednymi z najchętniej kupowanych przez panie elementów są bez wątpienia srebrne kolczyki. Sprawdzają się na każdą sytuację – bardzo huczną i mniej formalną. Sprawdźmy dlaczego są tak często wybierane oraz gdzie możemy je dostać.

Srebrne kolczyki – które nabyć

Srebrne kolczyki występują w rozmaitych rodzajach. Najczęściej kupowane są urocze wkręty, które pasują na różne wydarzenia, są skromne, a jednocześnie eleganckie. Równie często wybierane są długie akcesoria, które wspaniale wysmuklają sylwetkę. Są wysadzane naturalnymi kryształkami albo całkowicie proste. Dodatki wyprodukowane ze srebra nie wywołują uczuleń uszu, co nierzadko występuje w przypadku dodatków z plastiku. Dobierając kolczyki zwróćmy uwagę na próbę oraz technologię ich wykończenia – najbardziej gustowne uzyskano techniką przyciemniania.

Zadbaj o swoje srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki trzeba dokładnie czyścić i na bieżąco usuwać śniedź, żeby zawsze prezentowały się perfekcyjnie. Należy przecierać je regularnie miękką szmatką zrobioną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalistyczne produkty nabłyszczające, a nieużywane kolczyki trzymać w szczelnych szkatułkach. Nie stosujmy natomiast babcinych metod polerowania, typu szczoteczka do zębów czy ocet. Tego typu substancje niezwykle niszczą miękką strukturę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Ogromny wybór biżuterii znajdziemy bez wątpienia w e-sklepach, które gwarantują błyskawiczny dowóz do domu i atrakcyjne promocje. Poza tym zakupy online to niezwykła wygoda, którą na pewno docenią przede wszystkim zapracowane kobiety.