Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn ulokowana jest przy Rondzie Mogilskim – w samym centrum Krakowa. Taka lokalizacja powoduje, iż na spotkanie z adwokatem można bez trudności dojechać z każdej części Krakowa, jak również pozostałych miejscowości z województwa małopolskiego oraz śląskiego. Klientami Kancelarii są zarówno właściciele spółek i firm, jak i osoby indywidualne.

Adwokat i radca prawny w Krakowie

Krakowską Kancelarię reprezentują dwaj wspólnicy: adwokat Paweł Czarniak oraz radca prawny Tomasz Baszczyn, merytorycznym wsparciem służy również aplikant radcowski Izabella Polańska. Specjalizacją Pawła Czarniaka są przede wszystkim postępowania z zakresu prawa ochrony konsumentów oraz prawa cywilnego. Natomiast Tomasz Baszczyn służy pomocą prawną w głównej mierze z obszaru umów zawieranych przez przedsiębiorców, a także prowadzenia sporów z instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi.

Klienci Kancelarii prawnej Baszczyn Czarniak w Krakowie

Do klientów Kancelarii należą przede wszystkim osoby posiadające polisolokaty bądź kredyty we frankach. Są nimi też właściciele spółek i firm, którym Kancelaria oferuje stałą i wszechstronną obsługę prawną. Kancelaria Czarniak Baszczyn ma szerokie doświadczenie także w reprezentowaniu indywidualnych inwestorów i konsumentów w sporach z towarzystwami ubezpieczeniowymi, instytucjami finansowymi oraz bankami. Pośród kancelarii z Krakowa ta odróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. Na terenie Małopolski jest niewiele osób, które mają kilkuletnie doświadczenie w sprawach o odzyskanie polisolokat oraz pomocy prawnej frankowiczom. W prowadzeniu sporów dotyczących polisolokat Kancelaria Czarniak Baszczyn posiada 5-letnie doświadczenie, a w sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, a także odwalutowania lub unieważnienia kredytu w CHF – ponad 4 lata doświadczenia.