Reprezentacja pracowników w sprawach z zakresu prawa pracy

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. posiada długoletnie doświadczenie w sferze prawa pracy, tak od strony pracodawcy, jak i pracownika. Nasza działalność koncentruje się nie tylko na toczeniu spraw sądowych, ale też na doradztwie w zakresie bieżącej interpretacji prawa pracy.

Prawo pracy – rola kancelarii prawnej

Działając w imieniu Pracodawców, na co dzień udzielamy pomocy przy opracowaniu wszelkiego rodzaju dokumentacji na etapie powstania stosunku pracy, jego trwania oraz rozwiązania. Udzielana przez nas pomoc prawna ma nie tylko poprowadzić naszych Klientów przez te etapy, ale również uchronić ich przed sporami sądowymi z pracownikami. Zdajemy sobie sprawę, iż wraz z rozwojem spółki, postępowanie zgodnie z prawem pracy staje się większym wyzwaniem. W związku z tym naszym celem jest praca w dyskretny sposób, dzięki czemu Klient może skupić się na prowadzeniu biznesu, a nie na niejasnościach prawnych.

Prawo pracy – kancelaria prawna jako pełnomocnik Pracownika

Równie często zdarza się nam stawać roli pełnomocnika Pracownika. W tym zakresie znacznie częściej nasza pomoc polega na prowadzeniu spraw sądowych związanych z nawiązaniem stosunku pracy, bezzasadnym zwolnieniem czy chociażby nadgodzin. Niewątpliwie obliguje nas to do zupełnie odmiennego zaangażowania, ponieważ tego rodzaju sprawy związane są z ogromnymi trudnościami na tle postępowania dowodowego. Tym samym przekonanie sędziego do uznania racji Klienta jest dużym wyzwaniem.