Jak przebiega kurs gotowania dla dzieci?

Szukasz korzystnej oferty kursu gotowania dla dzieci? Doskonale trafiłeś! Wejdź na https://warsztatqulinarny.pl/szkolenia/warsztaty-kulinarne-dla-dzieci/.

Dzieci lubią brać udział w kuchni – dekorować wypieki czy podawać i wybierać składniki. Pragniesz wykorzystać fascynację swojej pociechy? Zapisz je na warsztaty kulinarne dla dzieci. Z tego wpisu dowiesz się, jak wyglądają takie zajęcia.

Kurs gotowania dla dzieci – czy warto wysłać na niego maluchy?

Warsztaty kulinarne dla dzieci są skierowane do pociech w przedziale wiekowym od 6-10 lat. Podczas warsztatów dzieci rozwijają swoją kreatywność oraz uczą się samodzielności i co niesłychanie ważne – zyskują pożyteczne umiejętności. A po prostu wyśmienicie się bawią. Komponowanie ulubionych smaków, nauka nieskomplikowanych przepisów oraz dobieranie i mieszanie ingredientów – to wszystko powoduje, iż maluchy ochoczo gotują i stają się bardziej świadome w kuchni. Dzieci poznają dodatkowo zasady, jakie trzeba stosować w kuchni, co korzystnie wpływa na ich bezpieczeństwo podczas kucharzenia. W warsztatach asystują także rodzice, jest to zatem znakomita okazja do spędzenia czasu wspólnie z potomkiem. Opiekunowie mogą przyglądać się kulinarnym wysiłkom swoich dzieci, a następnie skosztować tego, co upichciły.

Warsztaty kulinarne dla dzieci – nawet dla nieposłusznych pociech

Zajęcia organizowane są w Krakowie i prowadzone są przez trzy godziny. W czasie warsztatów dzieci przyrządzają deser i danie główne. Młodzi uczniowie kuchennego rzemiosła mogą wybrać przysmaki włoskiej kuchni – ugotować wyborny makaron na słodko lub słono, albo podjąć próbę upieczenia pachnącej, udekorowanej świeżymi dodatkami pizzy. W czasie warsztatów dzieci przygotowują także wyborny deser – mus z mascarpone i polewą. Lekcja poprzez zabawę to najlepszy sposób za gospodarowanie wolnego czasu, a samodzielne przyrządzanie ulubionych dań niesie pociechom mnóstwo szczęścia. Nawet bardzo krnąbrny maluch będzie z pasją przykładać się do przyrządzania smakowitej pizzy czy dekorowania deseru. Warsztaty kulinarne dla dzieci są prowadzone przez profesjonalnego szefa kuchni, który posiada wieloletnią praktykę i wspaniały kontakt z dziećmi.

Lokalizacja firmy:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]