Kurs digital painting – opanuj techniki malarstwa cyfrowego

Pełna oferta kursu digital paintingu.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w dzisiejszych czasach zyskuje coraz na popularności i jest szeroko wykorzystywana m.in. w branży reklamowej, filmowej i sektorze gier komputerowych. Chcesz rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowego, dzięki którym będziesz obrabiać zdjęcia w Photoshopie, jak również rozwijać koncept wyimaginowanych światów i tworzyć bajkowe postaci. Lekcje obejmują też kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – program

Kurs digital painting odbywa się w niewielkich grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz na tydzień, a w ich trakcie kursanci poznają funkcje programów do grafiki, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, uczą się, jak posługiwać się maskami i warstwami, odwzorować światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing pozwalają na osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac w każdej chwili służą fachową radą, prowadzą korekty i pomagają uczniom tworzyć przykuwające wzrok rysunki cyfrowe.

Do kogo kierowany jest kurs digital painting?

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób powyżej 15 roku życia. Jest przeznaczony zarówno dla pasjonatów, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również dla kandydatów na studia na ASP oraz osób myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z animacją, grami komputerowymi, filmem i reklamą.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]