Czy warto zainwestować w program do magazynowania?

Współczesny magazyn powinien być zarządzany w sposób sprawny i przemyślany. Kierowanie procesami zachodzącymi w przedsiębiorstwie znacząco ułatwiają magazynowe systemy informatyczne. Jak technologia pomaga firmie?

Oprogramowanie WMS – znajdź optymalny system

Programy magazynowe produkowane przez firmę DataConsult w nowoczesny sposób wspierają współczesne przedsiębiorstwa i pomagają im płynnie zarządzać przepływem towarów przez magazyn. Na specjalną uwagę zasługują programy logistyczne takie jak program Magazynier, Expert WMS oraz Expert WMS Centrum Logistyczne i Smart. System Expert WMS aktywnie wspomaga procesy magazynowe i logistyczne – od momentu przyjęcia i lokalizacji produktu, aż do wydania go klientowi. Oprogramowanie WMS umożliwia zarządzanie towarem pod względem numeru partii oraz kierując się datami ważności. Dzięki systemom klasy WMS możliwe jest zlokalizowanie towaru, inwentaryzacja i konfekcjonowanie produktów, jak również obsługa kodów kreskowych – zarówno obcych, jak i własnych. Natomiast innowacyjny program magazynowy ExpertAR optymalizuje i automatyzuje procesy dzięki wykorzystaniu technologii okularów rozszerzonej rzeczywistości.

Czemu warto zainwestować w magazynowe systemy informatyczne?

Oprogramowanie dla logistyki może znacznie obniżyć koszty zarządzania przepływem towarów, a także podnieść wydajność magazynu. Opracowany przez DataConsult program logistyczny Magazynier, dedykowany dla rozwiązania Comarch ERP XL, umożliwia maksymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej i został stworzony dla przedsiębiorstw handlowych, usługowych i produkcyjnych. Oprogramowanie WMS może być również używane w trudnych warunkach. Program WMS Expert Line RFID jest przeznaczony do używania w halach o znacznym współczynniku zaburzeń elektromagnetycznych. Tego rodzaju program do zarządzania magazynem daje możliwość wydruku etykiet RFID.