Niezbędna w każdym domu – skrzynka telekomunikacyjna

Kliknij tutaj, aby zamówić skrzynkę telekomunikacyjną

Skrzynki teletechniczne muszą spełniać wiele oczekiwań i być niezwykle funkcjonalne. Na rynku wyróżniamy wiele ich modeli, których profil musi być dostosowany do różnych warunków. W jaki sposób dzielimy skrzynki telekomunikacyjne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – przepływ sygnału bezprzewodowego

Skrzynka telekomunikacyjna musi być wyprodukowana ze wzmocnionego surowca i być wyposażona w odpowiednie wycięcia, które pełnią funkcję wentylacyjną oraz umożliwiają przepływ sygnału bezprzewodowego. Na rynku znajdziemy 2 podstawowe modele skrzynek telekomunikacyjnych. Najczęściej spotykany model to skrzynka teletechniczna umieszczana na powietrzu, która musi wytrzymać ingerencje zwierząt oraz negatywne czynniki atmosferyczne. Kolejna grupa to skrzynka umieszczona wewnątrz nieruchomości, w której zlokalizowane są ważne przewody – tj. światłowody oraz niezbędne przyłącza urządzeń – wzmacniacze RTV, multiswitche. Poszczególne urządzenia można zamontować np. na paski rzepowe lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – specjalne zasuwy

Istotnym składnikiem jest też ochrona przed dostaniem się do szafki osób nieuprawnionych. Wzmocnione zasuwy doskonale spełniają swoją rolę. To ważne również w mieszkaniu, w którym przebywają osoby małoletnie. Pamiętajmy także o zachowaniu porządku w środku szafki – do tego celu wykorzystuje się specjalne komory. W sprzedaży znajdziemy wiele rodzajów szafek – posiadają one różne rozmiary, dzięki czemu bez problemu dostosujemy je do naszych potrzeb.

Lokalizacja firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]