Ultra Robotics silniki elektryczne prądu stałego i inne rozwiązania dla przemysłu

Sprawdź ofertę dostawcy motoreduktorów na https://ultrarobotics.pl.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz coraz powszechniejsze stosowanie robotyki w rozmaitych sferach przemysłu, narzuca sięgnięcie po najlepsze rozwiązania z obszaru sterowania i układów napędowych. Polska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. precyzyjne układy napędowe i sterowniki serwomechanizmów od najlepszych globalnych wytwórców.

Motoreduktory, przekładnie oraz silniki elektryczne od uznanych producentów

Działająca od ponad dekady na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych), przekładni falowych i planetarnych, a także silników elektrycznych DC produkowanych z najwyższej klasy materiałów przez uznanych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy wyróżniające się wyjątkową niezawodnością i żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy znajdują zastosowanie m.in. w produkcji systemów służących do automatyzacji intralogistyki, robotów przemysłowych czy obrabiarek, a za sprawą możliwości ich użytkowania w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w lotnictwie, kriogenice oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, znanej z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które cechują się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci oraz wysoką przepustowością, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD świetnie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy dużej wilgotności (nawet do 90%), nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, jak również przy wystawieniu na silne wstrząsy mechaniczne i drgania.

Polska spółka Ultra Robotics ma w ofercie również rozwiązania od Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp oraz Bodine Electric Company.

Lokalizacja firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]