Tabliczki na drzwi – ich rodzaje i zastosowanie

Więcej szczegółów o tabliczkach na drzwi.

W każdym budynku ulokowanych jest całe mnóstwo przeróżnych pokoi, które mają większe lub mniejsze znaczenie. Ułatwienie w poruszaniu się po nich – nie tylko ludziom z zewnątrz, ale również osobom , które są zatrudnione w danym obiekcie – zapewniają przeróżne tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na ten moment naprawdę szeroki. Jakiego rodzaju tabliczki na drzwi można spotkać w sprzedaży? Czym cechują się te , które uważane są za najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – w jakich miejscach są stosowane?

Odpowiednie oznakowanie budynku zapewnia większą przejrzystość jego działania. I nie ma tu znaczenia czy chodzi o urząd, biuro, przedszkole czy sklep – prawidłowe oznaczenie pomieszczeń umożliwia błyskawiczne odnalezienie sali, która na dany moment jest naszym celem. Tak dzieje się chociażby w szpitalu oraz szkole. W przypadku banków, urzędów i biur tabliczki na drzwi ułatwią wyszukanie pokoju, w którym dyżuruje potrzebna nam w danym momencie osoba. Szczególnie popularne są tabliczki na drzwi, w których można dowolnie wymieniać umieszczony na nich opis. Dzięki temu w momencie, kiedy np. w urzędzie ma miejsce rotacja kadr, dane na tabliczce można bez trudu wymienić. Pozwala to więc zaoszczędzić naprawdę dużą ilość pieniędzy – nie trzeba bowiem wydawać funduszy na kupno nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – w jakich sytuacjach są jeszcze wykorzystywane?

Dzięki tabliczkom na drzwi można bez trudu rozdzielić miejsca mające charakter ogólnodostępny od tych, które przeznaczone są jedynie dla personelu danej instytucji. Chodzi w tym przypadku o pokoje mające charakter socjalny, magazyny, toalety dla pracowników oraz wszystkie te miejsce, do których z jakichś względów osoby postronne nie powinny mieć dostępu. Wykorzystując tabliczki na drzwi, można także oznakować miejsca, w których nie wolno palić. Takie tabliczki, które przedstawiają zakaz palenia, cieszą się aktualnie bardzo dużą popularnością. Nierzadko na tych tabliczkach oprócz samego napisu stosuje się przekreślony symbol papierosa. Dla sporej grupy osób przekaz takiego znaku jest więc bardzo czytelny. Wspomnieć należy również, iż tabliczki informacyjne wiesza się również na drzwiach wejściowych do obiektów, które wyposażone są w ułatwienia dla osób niepełnosprawnych.

Lokalizacja firmy:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]