Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną księgowość

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o automatycznym księgowaniem, znajdziesz na flobo.io.

Biznesmeni wciąż poszukują narzędzi, które pomogą im w prosty sposób obniżyć wydatki na działalność, a równocześnie zredukować czas przeznaczany na obsługę części procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale również obsługuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczne księgowanie faktur poprzez integrację z serwisem mass collect banku

Automatyczne księgowanie faktur za pomocą aplikacji Flobo możliwe jest na skutek połączenia tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym oraz rachunkiem bankowym firmy. Flobo zbiera informacje o wydanych fakturach, a później kontroluje czy pojawiły się wpłaty od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie poszczególnych płatników, bowiem każdy z nich ma przydzielony niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przelewa opłaty. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę z czasochłonnego obowiązku ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu pozostałych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości spełni potrzeby nie tylko dużych przedsiębiorstw, ale też i tych małych, które w ciągu miesiąca wystawiają około stu faktur. Flobo ma jeszcze jedną praktyczną funkcję, niezwykle pomocną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie borykają się z nieterminowymi klientami – to moduł automatycznej windykacji.

Flobo – dowiedz się czy przyda się w Twojej firmie

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to użyteczne rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo dostarcza kilka modeli automatycznej obsługi należności, między którymi odnajdziesz tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bez problemu obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, w związku z tym bardzo dobrze sprawdzi się w uczelniach prywatnych lub językowych, a więc tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Z Flobo skorzystać mogą również hotele, hostele, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży płatności od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w określonych transzach. A co z podmiotami świadczącym rozmaite usługi? Gdy przedsiębiorstwo za zrealizowanie usługi żąda opłaty z góry, Flobo będzie sprawdzać przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]