Wyprawy w góry – trekkingi w Andach i Himalajach z przewodnikiem

Skieruj się tutaj, jeśli ciekawi Cię korzystna oferta wypraw w góry.

Lubisz sporty ekstremalne i kop adrenaliny? Jeżeli jesteś czynnym turystą doceniającym pewne i solidnie opracowane wyprawy kierowane przez zawodowych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne stopnie trudności

Exploruj.pl przygotowuje trekkingi, które prowadzą na szczyty nieomal każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do zwolenników górskiej turystyki, tak firm, jak i klientów indywidualnych, którzy uwielbiają czynne spędzanie urlopu i mogą się pochwalić minimalnym doświadczeniem w podobnych wycieczkach. Żeby wziąć udział w wyprawie konieczny jest zadowalający stan zdrowia oraz świetna sprawność fizyczna. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry dzielimy na 3 typy o różnym szczeblu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające oraz na poziomie umiarkowanym. Wariant umiarkowany to oferta dla turystów sprawnych fizycznie, które posiadają już doświadczenie w wyprawach na szczyty gór powyżej 4 km nad poziomem morza. Bardzo wysokim stopniem trudności charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o sporej tężyźnie fizycznej i ogromnych umiejętnościach.

Z jakiego powodu powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają niezapomniane doznania. Umożliwiają jednocześnie realizację pragnień oraz sprawdzenie się w niecodziennych okolicznościach. Exploruj.pl korzysta z zawodowych przewodników oraz liderów znających na wskroś naturę górskiego terenu, ale także ochoczo dzielących się swoim doświadczeniem z członkami wyprawy. Są oni również w stanie zmniejszyć potencjalne ryzyko w skomplikowanych sytuacjach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy między innymi na pasmo Riła, w Dolomity i Alpy.

Lokalizacja firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]