Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Jeśli chcesz nabyć słoiki z kranikiem, kliknij tutaj

Od wielu lat trwa renesans mody na słoiki. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź robionych własnoręcznie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu trunków i deserów. Wielką popularnością cieszą się przede wszystkim pojemne Słoiki z kranikiem, które posiadają sporo zastosowań. Do czego można je wykorzystać? Gdzie przyda się słoik z kranem? Z jakiej przyczyny choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranikiem do napojów

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest fakt, iż świetnie nadają się one do produkcji domowych trunków – takich jak nalewki i likiery. Słoiki mają znaczne objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie dosyć dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotowy napój do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez konieczności używania wężyków i filtrów.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słoik z kranem jest niewątpliwą dekoracją stołu, na którym się znajdzie. To sprawia, że chętnie jest on stosowany do serwowania napojów – głównie podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem idealnie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania soków, lemoniad, kompotów i oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu lub wina. Jego atutem jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]