Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

W tym miejscu zamówisz balon na wino

Balon na wino to doskonały upominek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do składowania alkoholi własnej roboty. W jakich pojemnościach występuje gąsior na wino? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Baniak do wina – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako nietypowy podarunek dla bliskich – baniak na wino wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można sprezentować z okazji urodzin, rocznicy ślubu, imienin, jubileuszu czy obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe pojemniki na wino to także doskonała ozdoba stołu w czasie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – złotych godów, 18 urodzin, wesela i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy szczegół baniak na wino doskonale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – chroń domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności doskonale sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć gości własnoręcznie wykonanym winem albo słodką nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom na wino bez problemu przeniesiesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe balony na wino wykonane są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]