Etykiety na butelki i przetwory – estetyczne i funkcjonalne

Sprawdź, gdzie zamówić etykiety weselne.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na różne okazje praktykowany jest od setek lat i od samego jego źródła jednym z najczęściej wręczanych i, rzecz jasna, jednakowo ochoczo przyjmowanych upominków, jest alkohol. Wiele osób nie potrafi wyobrazić sobie, by nie wziąć alkoholu na osiemnastkę, ślub lub imieniny. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, jeśli inni goście pomyślą o tym samym?

Personalizowane etykiety weselne – wyróżnij się z tłumu

Na obiadach weselnych napoje wyskokowe nie tylko stoją na stołach, ale również coraz częściej nowożeńcy dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem podczas pożegnania. Taki podarunek jest uważany za rodzaj wdzięczności za przybycie na ślub. Lecz taka butelka z trunkiem wyskokowym może także przerodzić się w wartościową pamiątkę, której goście nie pozbędą się nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Wystarczy personalizować butelkę, a można uczynić to nabywając etykiety na wódkę, zamieszczając na nich informację o miejscu i dniu wesela, słowa podziękowania czy imionach Państwa Młodych. Etykiety weselne można kupić w najrozmaitszych wzorach i barwach, w związku z tym bez problemu można odszukać te, które będą pasować do stylu, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już tylko od imaginacji państwa młodych. Oczywiście spersonalizowane etykiety na wódkę czy inne napitki wyskokowe można zastosować nie tylko z okazji wesela – są doskonałe na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim czy przyjęciu imieninowym.

Dekoruj swoje przetwory personalizowanymi etykietami na butelki

Etykietami ze spersonalizowanym tekstem można dekorować flaszki w domowej spiżarni. Jeżeli na własną rękę robisz soki, nalewki bądź wina, a następnie wręczasz je rodzinie czy też kolegom przy przeróżnych okazjach, możesz przystroić je oryginalnymi etykietami, które znacznie podniosą estetykę prostej butelki. Prócz tego flaszki można też oznaczać przy użyciu wielokolorowych kapturków termokurczliwych oraz kapsli.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]