Gdzie zamówić książki niezależnych wydawnictw? Polecamy księgarnię online

W tym miejscu zobaczysz pełny asortyment księgarni internetowej.

Literatura umila życie i jest znakomitym sposobem na to, by chociaż na kilka minut uciec od codziennych problemów. Pomimo pojawienia się w XX w. solidnej konkurencji jakimi są telewizja, kino oraz internet, książki nadal będą stanowić istotny element naszego życia, ponieważ nawet w dzisiejszych czasach rodzice zwykle dbają o to, by ich pociechy miały z nimi kontakt.

Czy współcześnie warto jeszcze czytać?

Współcześnie literatura drukowana nie jest najtańszą rozrywką, w szczególności z tego powodu, że od pandemii z 2020 roku koszt papieru wciąż wzrasta. Jednak nie znaczy to, iż powinno się porzucić papierowe książki, zupełnie porzucić czytanie i szukać rozrywki tylko w telewizji. Trudno przytoczyć wszystkie korzyści jakie niesie codzienne oddawanie się lekturze. Czytanie przed snem pomaga łatwiej się rozluźnić i przynosi oczom wytchnienie od niepożądanego wpływu światła niebieskiego emitowanego przez wszechobecne ekrany smartfonów, tabletów oraz telewizorów. Przynosi to silniejszy sen, a w konsekwencji również generalnie lepsze zdrowie. Regularne czytanie książek to także fenomenalna metoda na poznanie nowego słownictwa, a zatem i lepszą komunikację z innymi w bezpośredniej rozmowie i pisemnie. Książki rozszerzają również horyzonty, ponieważ pozwalają poznać opinie i pojmowanie świata osób z odległych kręgów religijnych, politycznych lub kulturowych.

Internetowe hurtownie książek i księgarnie – rozbudowana oferta i duże zniżki

Nie tak prosto jest obecnie kupić najnowsze publikacje w tradycyjnym sklepie. Drobne księgarnie upadają ze względu na bardzo wysokie koszty ich prowadzenia. Natomiast supermarkety na swoich półkach oferują tylko powieści modnych literatów, ponieważ jest to towar, który na pewno się sprzeda. Entuzjastom mało znanych lektur, nieustannie szukającym nowinek i radujących się z lektury utworów młodych autorów, pozostaje zamawianie w księgarniach online, często oferujących też sprzedaż hurtową. Kupno książek przez internet jest niezwykle wygodne i zwykle o wiele bardziej ekonomiczne. Księgarnie internetowe często dają duże rabaty (również na nowości wydawnicze), mają w w sprzedaży powieści z niszowych domów wydawniczych i bardzo często przy zamówieniach powyżej pewnej kwoty świadczą darmową wysyłkę.

Lokalizacja firmy:
Księgarnia internetowa Motyle książkowe
Zwrotnicza 6
01-219 Warszawa