kapsułki do ekspresu tchibo cafissimo

Kapsułki Tchibo Cafissimo – można kupić do nich zamienniki

Metoda parzenia kawa w kapsułkach jest znana od ponad czterdziestu lat i stopniowo pozyskała sobie kolejnych miłośników. Ten praktyczny proces umożliwia przygotowanie kawy wysokiej jakości bardzo prostą metodą – należy umieścić kawę w kapsułce w zasobniku w stosownym urządzeniu, dodać wodę do pojemnika i już po kilkunastu sekundach można cieszyć się świeżo parzoną kawą.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo?

Istnieje parę systemów parzenia kawy w kapsułach. Jednym z najszerzej rozpowszechnionych globalnie jest ten należący do niemieckiego koncernu Tchibo. Kapsułki Tchibo Cafissimo mają inny kształt niż pozostałe, co przez wiele lat narzucało klientom wymóg zaopatrywania się w kawę od jednego wytwórcy. Problem ten tyczył się wszelkich systemów kaw w kapsułkach, jednak w ostatnich latach dostępnych jest w sprzedaży – także w naszym kraju – sporo ich substytutów. Firma Italian Coffee wytwarza kapsułki do wielu systemów, w tym też zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta posiada linię kaw single origin, nazywanych też kawą speciality. Ziarna tych kaw cechują się tym, że pochodzą z jednego gatunku, uprawy i zbioru. Smak takiej kawy jest unikalny, ponieważ stworzyło go sporo różnorodnych składników, przykładowo warunki atmosferyczne, które panowały w roku wzrostu roślin. Mieszanie tego rodzaju kaw z mlekiem lub dodatkami aromatyzującymi zabija ich specyficzne nuty smakowe. Na rynku dostępne są zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Kolumbii oraz Etiopii (arabika), a także Angoli (robusta). W tych kawach mocno odczuwalne są naturalne nuty kakaowe, kwiatowe oraz czekoladowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo – smakowita każdego poranka

Zaparzacze do kawy w kapsułkach przydają się zarówno w domu, jak i w hostelach czy urzędach. Cena kawy w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wysoka – zwykle zamyka się w granicy 1,10-1,60 zł. Świadczy to, iż taka kawa jest o wiele tańsza aniżeli identyczny napój serwowany na stołówkach w biurze czy w kafeteriach w galerii. Nowoczesny design oraz niewysokie ceny urządzeń na kapsułki powodują, że z każdym rokiem częściej pojawiają się one w naszych kuchniach. Przy użyciu ich będziemy mogli cieszyć się filiżanką takiej kawy każdego dnia, a zarazem zaserwujemy koleżankom najlepszej jakości kawę w czasie weekendowych spotkań, bez zamartwiania o duże koszty. Jeżeli chcemy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo sprawdźmy uprzednio czy są zgodne z naszym urządzeniem.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]