Kosmetyki ekologiczne – gdzie kupować?

Zamów kosmetyki ekologiczne na http://bit.ly/2vnMtYZ

W ostatnich latach nastąpił powrót do produktów naturalnych i ekologicznych. Pragniemy, by nasze kosmetyki nie tylko były skuteczne i pięknie pachniały, ale także aby zawierały łagodne dla ustroju składniki.

Atuty kosmetyków naturalnych

Produkty, które powstały na bazie ekologicznie czystych roślin, cieszą się coraz większą popularnością. rezygnujemy składników syntetycznych i chemicznych, szukając równowagi dla naszych wyczerpanych zanieczyszczeniami środowiska włosów i skóry. Kosmetyki ekologiczne nie powodują uczulenia, nie mają duszącego, sztucznego zapachu oraz cechują się doskonałą wchłanialnością. Zazwyczaj pakowane w przyjazne środowisku opakowania, a więc przyczyniają się do ochrony Ziemi.

Kosmetyki ekologiczne – składniki

Do produkcji kosmetyków ekologicznych stosuje się naturalne olejki (np. migdałowy, macadamia czy arganowy, ale też mniej spotykane oleje z rokitnika czy mandarynki), probiotyki, witaminy, wyciągi z roślin (np. hibiskus, lawenda). W przeciwieństwie do fabrycznie produkowanych kosmetyków, szczególną uwagę przykłada się do pochodzenia składników oraz idealnego balansu między niezbędnymi elementami pozwalającymi na zachowanie świeżości a wykorzystaniem jak największej ilości składników bliskich naturze.

Jakie kosmetyki naturalne łatwo nabyć w Polsce?

Największym wyborem mogą poszczycić się świetnie wyposażone sklepy online. Znajdziemy w nich zarówno profesjonalne produkty do makijażu, jak i kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała – kremy naturalne, balsamy nawilżające, łagodne olejki do kąpieli, oczyszczające peelingi. Nie może również zabraknąć produktów wzmacniających włosy, takich jak naturalne maski do włosów, szampony, odżywki oraz inne kosmetyki dedykowane do pielęgnacji loków.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]