Mydło dezynfekujące – w płynie i w piance

Więcej o naturalnym mydle w płynie

Mydło antybakteryjne eliminuje z powłoki skóry drobnoustroje chorobotwórcze i inne groźne patogeny. Czym winno cechować się mydło w płynie, żeby sprostało wymaganiom różnych odbiorców? Gdzie używane są specjalistyczne mydła antybakteryjne?

Mydło dezynfekujące – wykorzystanie

Mydła o właściwościach antyseptycznych stosowane są nie tylko w zwykłych gospodarstwach domowych, ale też zamawiane przez placówki medyczne, zakłady pracy czy przemysł gastronomiczny. Na rynku dostępne są różne typy mydeł – produkty w piance, w płynie, uzupełnione o dodatkowe składniki odżywcze, dedykowane do mycia włosów, ciała lub skóry wrażliwej, mydła w butelkach z pompką, a także do stosowania z bezdotykowymi pojemnikami, które zapewniają wysoki poziom higieny. Na specjalną wzmiankę zasługuje mydło w piance będące produktem wyjątkowo ekonomicznym – pozwala otrzymać aż 2,5 tyś. doz mydła z 1000 ml opakowania. Mydło w piance bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, bez problemu zmywa, a przy tym efektywnie myje.

Mydło w płynie dla skóry delikatnej

Mydła w płynie dostępne w asortymencie sklepu VerdeAvis są przebadane dermatologicznie i odpowiadają europejskim normom jakościowym. Środki pielęgnacyjne przeznaczone dla osób z delikatną skórą nie mają w składzie barwników, substancji zapachowych i innych alergizujących czynników – można je stosować codziennie, bez obawy o podrażnienia. Część produktów zostało uhonorowanych certyfikatem Ecolabel świadczącym o wysokiej jakości i nadawanym środkom przyjaznym dla środowiska. Mydła antybakteryjne znajdujące się w ofercie sklepu VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i zaopatrzone w demontowalną pompkę dozującą, co upraszcza ich późniejszy recykling.

Lokalizacja firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]