Namioty imprezowe na duże i małe przyjęcia

Nic bardziej nie zachęca do udziału w przyjęciu zorganizowanym w plenerze niż użycie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli rozkoszować się pysznym jedzeniem lub tańcami bez strachu, że silny wiatr rozrzuci papierową zastawę lub zmoczy ich deszcz.

Gdzie możemy użyć namiotów imprezowych?

Na imprezy nie udajemy się wyłącznie do sal – Polacy docenili możliwość zabawy pod chmurką. Popyt na namioty imprezowe wzrasta z każdym rokiem: wykorzystuje się je na podczas eventów firmowych, uroczystościach weselnych, bankietach. Namioty na imprezy zdadzą egzamin zarówno podczas skromnego bankietu urodzinowego, jak i hucznego przyjęcia na sto osób. Dzięki możliwości dobrania rozmiaru i kształtu, namiot imprezowy jest zawsze trafionym rozwiązaniem.

Namioty imprezowe – komu przydadzą się?

Namioty na imprezy przydadzą się głównie osobom, które planują przyjęcie na zewnątrz: narzeczonym chcącym zorganizować niezpomniane przyjęcie weselne, dyrektorom firm przygotowującym zabawę integracyjną, a także na przykład pracownikom agencji eventowych, którzy dbają o liczne imprezy zlecane im przez klientów. Namiot na imprezy to podstawowy element letniej zabawy!

Zalety namiotu na imprezy

Wytrzymałość poszycia, solidna stalowa konstrukcja, system air control zapobiegający skraplaniu się wody – oto podstawowe cechy, którymi odznaczają się namioty imprezowe wysokiej jakości. Sprzedaż takich namiotów odbywa się najczęściej poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy, a na stronie internetowej producenta bądź dystrybutora mamy podane dostępne rodzaje i wymiary namiotów. Szerokość namiotu wynosi od 3 do nawet 8 metrów, a długość – od czterech do nawet dwudziestu pięciu metrów. Do wyboru mamy również maskownice w kilku kolorach.