Oferta dla producentów żywności – hurtowa sprzedaż słoików i butelek szklanych

Najnowszą ofertę hurtowni słoików zobaczysz na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-HURT/296.

Przetwórstwo żywności jest gałęzią gospodarki, która tak długo jak będzie żyć ludzkość nie zaniknie. Mimo tego, że przeważającą częścią rynku wyrobów spożywczych rządzą gigantyczne koncerny, jest to jednocześnie branża, w której bardzo dobrze radzą sobie małe firmy, o ile znajdą klienta na swój unikalny, ekologiczny czy też pyszny produkt. Przeznaczone na sprzedaż pożywienie musi zostać zapakowane tak, żeby artykuł dłużej zachował świeżość, a więc np. w szklane słoiki oraz butelki. Zaletą tego rodzaju opakowań jest to, iż są ekologiczne, bo można je recyklingować.

Hurtowe zamówienie słoików i butelek najlepiej od polskiego dystrybutora

Wiadomym jest, iż oferty od dostawców kierowane do klienta indywidualnego odróżniają się zauważalnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet jeśli jest małym zakładem produkującym takie artykuły, jak przykładowo oliwę, pasztety lub dżemy, będzie potrzebować co roku nie kilkuset pojemników szklanych, ale ilości zdecydowanie wykraczające ponad liczbę kilku tysięcy sztuk. Zakup butelek i słoików w hurcie będzie zatem dla niego jednocześnie metodą optymalizacji kosztów, ponieważ zamawiając opakowania całymi paletami z reguły można oczekiwać znacznego rabatu od dostawcy, ale także oszczędnością na kosztach transportu, gdyż jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie zakładu nawet na kilka miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup pojemników ze szkła znacznie obniży się, gdy zamówimy je u krajowego dystrybutora butelek i słoików. Dzięki temu również dostanie je o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – tu nabędziesz butelki i słoiki na palety

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie rozmaitego kształtu i objętości butelki szklane (świetne do przechowywania wina, soków czy piwa) i słoje. Transportowane są one do nabywcy na paletach zdolnych pomieścić – w zależności od kubatury opakowań – po 500, 1600, a nawet 4000 sztuk danego pojemnika. Przedsiębiorstwa posiadające własne auta transportowe mogą także odebrać kupiony towar samodzielnie ze składu hurtowni. Razem z paletą butelek i słoiczków hurtowo można dodatkowo nabyć większą ilość innych powiązanych elementów, jak korki, kapsle lub nakrętki pasujące do danego rodzaju opakowania.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]