Profesjonalne środki czystości – na każdy rodzaj zabrudzeń

Środki czystości chemia. Więcej na https://verdeavis.pl.

Żeby utrzymać czystość – tak w zakładzie pracy lub obiekcie użyteczności publicznej, jak i w domu – niezbędne są stosowne sprzęty oraz preparaty. O ile do prostych prac porządkowych zwykle wystarczające okazują się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to wiele zadań będzie wymagało zastosowania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czyszczące pomagają uporać się nawet z ciężkim brudem, gwarantując szybkie sprzątanie i likwidację niebezpiecznych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie wytwórców i dystrybutorów chemii przemysłowej?

Profesjonalne środki czyszczące – dla kogo?

Asortyment profesjonalnej chemii przemysłowej skierowany jest zarówno do przedsiębiorstw (przede wszystkim ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie podmiotów produkujących i sprzedających chemię profesjonalną znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy zabrudzenia z różnych powierzchni – również tych chropowatych i z tegoż powodu ciężkich do dokładnego umycia. Są wśród nich preparaty sporządzone z myślą o usuwaniu charakterystycznych zabrudzeń, między innymi wykwitów pleśni, kamienia kotłowego, tłustych osadów bądź graffiti.

Chemia gospodarcza – ochrona powłok

Profesjonalne środki czystości umożliwiają również na konserwację oraz ochronę powłok szczególnie narażonych na destrukcyjne oddziaływanie różnorodnych elementów i wandalizm. Znajdziemy pośród nich środki chroniące przed graffiti, impregnaty do elementów wykonanych z drewna, środki do zabezpieczenia stali przed korozją, jak również specjalistyczne powłoki akrylowe i polimerowe. Warto dodać, iż powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (m.in. betonu bądź linoleum) i nie tylko chronią je przed zabrudzeniami, ale również nadają im ładny wygląd.

Lokalizacja firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]