Przedłużane rzęsy – perfekcyjne wykończenie makijażu

Jeśli potrzebujesz przedłużanych rzęs, koniecznie wejdź na http://bit.ly/2SqYszU.

Bujne i długie rzęsy to najlepsza wizytówka kobiety. Współcześnie także te, których natura nie obdarowała wyrazistą oprawą oczu, mogą chwytać za serce pociągającym spojrzeniem – wystarczy, że użyją sztucznych rzęs. Z tworzyw są one wykonane i jaka jest ich trwałość?

Przedłużane rzęsy – syntetyczne i naturalne

Przedłużane rzęsy to niezawodna i łatwa metoda na olśniewające zwieńczenie makijażu. Pragniesz zainwestować w najwyższej jakości przedłużane rzęsy, które przyniosą długoterminowe i zapierające dech efekty? Najlepszym rozwiązaniem są rzęsy na pasku albo w formie kępek. W pierwszym wypadku wystarczy nakleić cały pasek do górnej powieki nieco ponad linią rzęs – rezultat jest natychmiastowy. Sztuczne rzęsy w kępkach służą natomiast do zagęszczania włosków, lecz można je zastosować tylko na zewnętrznych kącikach oczu. Obecne na rynku modele rzęs są produkowane z naturalnych materiałów, jak np. włosie z futra norek, proteiny jedwabiu czy też sterylizowane ludzkie włosy, ale też z najwyższej klasy polimerów, przykładowo z poliestru. Ostatnio popularne stają się też rzęsy wegańskie.

Sztuczne rzęsy – nie zapomnij o akcesoriach

Sztuczne muszą być delikatne, aby nie przeciążać oka i gwarantować wysoki maksymalną wygodę, a zarazem proste do nałożenia i bardzo trwałe. W sprzedaży dostępne są zarówno jednorazowe rzęsy, jak i modele wielokrotnego użytku, które wspaniale sprawdzą się na eleganckich randkach. Kupiłaś już sztuczne rzęsy? Pamiętaj, że do ich zakładania niezbędne są specjalne przybory – hipoalergiczny klej, który nie wywoła uczulenia, jak również pęseta. Po ściągnięciu sztucznych rzęs, skórę zaleca się posmarować specjalną odżywką wzmacniającą prawdziwe rzęsy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]