Subtelne i kobiece celebrytki

Chcesz nabyć celebrytkę? Koniecznie odwiedź tę stronę

Supermodne delikatne naszyjniki celebrytki chętnie noszą starsze i młodsze kobiety. Duża dostępność wzorów oraz materiałów, z jakich są wykonywane sprawia, że każdy łatwo znajdzie wariant idealny dla siebie. Można oczekiwać, iż moda na nie pozostanie na dłużej, ponieważ celebrytki pasują do właściwie wszelkich ubiorów oraz na wszelkie okazje. Czym jest ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – skąd wzięła się ich nazwa?

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele piosenkarek, celebrytek oraz aktorek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten błyskawicznie podchwyciły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonuje się z rozmaitych materiałów – srebra, srebra powleczonego złotem i złota, a więc są dostępne dla wszystkich kobiet chcących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, bez względu na to, jak dużym dysponują portfelem. Duży wybór wariantów zawieszek sprawia, iż naszyjniki celebrytki znaleźć można teraz w każdym sklepie z biżuterią oraz dostrzec je na szyjach mnóstwa dziewcząt i kobiet.

Celebrytki – nie tylko gadżet dekoracyjny

Celebrytka zazwyczaj nie jest tylko gadżetem dekoracyjnym – najczęściej niesie także z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice jej zawieszki albo wygrawerowanym napisie. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka ma swe własne, ważne znaczenie. Najbardziej popularne typy zawieszek to serduszko, gwiazda, kółeczko pełne lub z dziurką, żyletka, symbol nieskończoności i słonik. Kobiety zazwyczaj wybierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według gustu, ale też odpowiedniej symboliki. Serduszko jest oczywiście symbolem miłości, kółko wskazuje na niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest symbolem szczęścia i boskiej mocy, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, a żyletka jest symbolem buntu oraz nieprzeciętności.
Ogromną zaletą celebrytek jest fakt, iż pasują nie tylko do eleganckich strojów, ale też codziennych stylizacji, bez względu na to, z jakiego zostały wykonane materiału, na co wpływ ma zapewne ich bardzo subtelny charakter. Zazwyczaj wybiera się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, lecz kobiety czasem noszą też dłuższe celebrytki. Naszyjniki te można łączyć z posiadającymi podobne cechy bransoletkami celebrytkami oraz kolczykami gwiazd.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]