Szukasz drukarki 3D dla swojej firmy? Zobacz co oferuje CadXpert

Szukasz 3D drukarki? Zobacz tu.

W asortymencie CadXpert znajdują się wyłącznie urządzenia od najlepszych producentów takich rozwiązań: MakerBot i FormLabs, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszej ofercie, działają m.in. w technologiach: FDM, PolyJet i SLA.

Drukarki 3D Stratasys – zredukują koszty produkcji

Marka Stratasys jest światowym liderem branży drukarek 3D. Od przeszło trzech dekad – a dokładnie od 1988 roku – zaopatruje klientów najnowocześniejsze rozwiązania i urządzenia. Wyliczono, że używając drukarek 3D oraz drugich urządzeń Stratasys można nieomal o 90 procent obniżyć wydatki na produkcję i czas przeznaczony na proces produkcyjny. Kluczowe założenia pracy ekspertów marki Stratasys to dostarczanie wysokiej klasy usług i drukarek 3D, a także pomoc techniczna oraz merytoryczna. Hit sprzedażowy z asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, polecane dla przemysłu i biznesu. Nowością w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z przemysłową precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – prekursorska technologia LFS

Następnym liderem w dostarczaniu drukarek 3D jest Formlabs. Czym wyróżnia się ta marka w branży urządzeń do druku 3D? Formlabs tworzy niezwykle zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne metody przyrostowego druku, jak m.in. SLS i SLA. Nową propozycją w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – niewielki model, działający w pionierskiej, autorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi typ technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszelkie inne urządzenia firmy Formlabs – cechuje się ergonomiczną konstrukcją oraz intuicyjną obsługą. Czym nowa technologia LFS różni się od SLA? Jeszcze lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz szybkością druku, jak również drobiazgowym odzwierciedleniem najmniejszych szczegółów. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, dzięki temu można wydrukować identyczne makiety, do czego dąży się najczęściej w powtarzalnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – wydruki w technologii FDM

MakerBot dostarcza wysokiej jakości zaawansowane drukarki 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tej marki są szeroko stosowane w rozmaitych sektorach edukacji, biznesu, przemysłu i wielu pozostałych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to produkt wspierany przez Stratasys. To sprzęt, który wykorzystuje materiały dedykowane dla kolekcji Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Uzyskany wydruk jest precyzyjny i solidny, a w czasie procesu wydruku nie dochodzi do przesunięcia się warstw ani nie występują odkształcenia.

Lokalizacja firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]