Szukasz najlepszych skanerów 3D? Sprawdź asortyment CadXpert

Jeśli chcesz nabyć profesjonalny skaner 3D, koniecznie odwiedź tę stronę

W ofercie firmy CadXpert znajdują się profesjonalne skanery 3D. W sklepie dostępne są urządzenia od następujących producentów:
– RS SCAN – ortopedyczne skanery 3D,
– DOF (Degree of Freedom) – skanery dla techników protetyków,
– Shining 3D – skanery FreeScan i EinScan.

Skanery 3D Shining – urządzenia od autora licznych patentów

Firma Shining 3D już od ponad piętnastu lat (a dokładnie od 2004 roku) dostarcza wysokiej klasy sprzęt do druku 3D (skanery 3D, ale także drukarki 3D, oprogramowanie oraz usługi produkcji i projektowania). Shining 3D wyróżnia się nowatorstwem, jest także autorem licznych patentów – do 2015 roku zgłosili ich w sumie kilkaset ( między innymi na oprogramowanie i wzory). Skanery 3D tego producenta są w szerokim zakresie stosowane w lotnictwie, medycynie, edukacji i innych licznych sektorach przemysłu. Domeną sprzętu Shining 3D jest zmniejszenie kosztów produkcji, a zarazem zwiększenie wydajności oraz podniesienie jakości.

Skanery 3D DOF – poznaj 3 kolekcje produktów

Wyróżnia się DOF skanerów 3D firmy Degree of Freedom:
– Edge – to linia urządzeń cechujących się dokładnością oraz szybkością. Aż 6 trybów skanowania do wyboru umożliwia jeszcze precyzyjniejsze dostrojenie potencjału sprzętu do zapotrzebowań użytkownika. Skanery 3D z tej linii są bezproblemowe w obsłudze, skuteczne i gwarantują wysoką dokładność skanów. Umożliwiają skan nawet powierzchni o trudnym dostępie (jak np. wycisku dentystycznego), z tej przyczyny są stosowane w implantologii i dentystyce.
– Swing – urządzenia z tej kolekcji wyróżniają się konstrukcją (wyglądają jak litera L), dwiema kamerami, znaczną efektywnością i prędkością pomiarów oraz nieskomplikowaną obsługą. W asortymencie sklepu CadXpert znajdują się również skanery 3D HD – użyte w nich aparaty o wysokiej rozdzielczości umożliwiają skany w jakości HD.
– Freedom – ta linia produktów jest najszybsza i najbardziej precyzyjna. Przy zastosowaniu technologii Stable Scan Stage (SSS) wykorzystującej ruchomą jednostkę optyczną, skan jest niezwykle dokładny. Szybka praca, łatwa i komfortowa obsługa, stabilny pomiar danych to dodatkowe atuty urządzeń z linii Freedom.

Skanery 3D firmy RS SCAN dla rehabilitantów i producentów obuwia

Ostatnia kategoria skanerów 3D w ofercie sklepu CadXpert to ortopedyczny skaner 3D Tiger – asortyment firmy RS Scan. Czym wyróżnia się ten sprzęt? Nadzwyczajną szybkością pracy – proces skanowania trwa od 5 do 15 sekund. Wykorzystanie aż dziewięciu kamer: ośmiu w kolorze i jednej monochromatycznej zapewnia idealne odzwierciedlenie przedmiotów oraz dokładność. Skaner 3D Tiger jest adresowany w głównej mierze do ortopedów, producentów obuwia i rehabilitantów. Dokładność jego działania jest używana do skanowania wkładek, butów czy stóp.

Skanery 3D – kształtuje się ich cena?

Skan 3D oraz druk 3D stale się rozwijają, a każde następujące zmiany skutkują wykorzystaniem coraz to nowszych technik oraz tworzyw. To sprawia, iż skanery 3D i ich koszt sukcesywnie obniżają się. Dawniej był to sprzęt, który posiadały wyłącznie największe marki, obecnie profesjonalny skaner 3D to wydatek, na który może sobie pozwolić nawet niewielkie przedsiębiorstwo. sklepie CadXpert najprostsze modele skanerów 3D dostępne są już od 7 tysięcy złotych (przykładowo skaner Shining3D Einscan SE). To małych gabarytów urządzenie, ważące nieco ponad 2 kilogramów, łączy w sobie skan w połączeniu z drukiem 3D, działa precyzyjnie, szybko, a przy tym odwzorowuje wszelkie detale.

Kupujesz skaner 3D? Zapytaj o poradę rzeczoznawców CadXpert

Czy wygodniej kupić profesjonalny skaner 3D w sklepie stacjonarnym czy internetowym? Za zakupami przez internet przemawia nieograniczony czas, by dobrze zastanowić się nad doborem skanera dostosowanego do naszych potrzeb, jak również opcja wykonania ich o dowolnej godzinie dnia i nocy. Plusy zakupów w sklepie stacjonarnym? Opcja zobaczenia sprzętu na żywo i konsultacje ze specjalistami. Ale jedno z drugim można połączyć – można wybrać przez internet wstępnie jakieś urządzenie, a następnie umówić się (przy pomocy formularza kontaktowego, mailowo czy telefonicznie) na konsultacje w showroomie CadXpert, który znajduje się w Krakowie. Skaner 3D bądź inny sprzęt do druku przestrzennego to poważna inwestycja, z tej przyczyny warto decydować na jego kupno w oparciu o merytoryczne wsparcie konsultantów CadXpert. Po zakupie CadXpert gwarantuje szkolenie użytkowników z obsługi urządzenia, kompleksową obsługę posprzedażową oraz, a także serwis.

Lokalizacja firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]