Vitberg Mini Shield – dlaczego warto wybrać tę maseczkę wielorazową?

Chcesz kupić maseczkę wielokrotnego użytku? Powinieneś odwiedzić ten adres

COVID-19, który rozprzestrzenił się na cały glob, pod każdym względem zmieniła nasze życie i kontakty społeczne. Wytyczne dystansu społecznego narzucają nieodzowność korzystania ze licznych środków, których rolą jest zabezpieczać nas przed realnym niebezpieczeństwem złapania tego nowego wirusa. Idąc do restauracji bądź supermarketu, gdzie najczęściej przebywamy w większej gromadzie ludzi, musimy dla bezpieczeństwa nosić na ustach oraz nosie ochronną maskę. Co jednakże zrobić, jeżeli ciężko oddychamy w zwykłej maseczce z tkaniny?

Maseczka z przyłbicą – wygodna oraz wytrzymała

Osoby, które sądzą, że ochronne maseczki z tkaniny są niekomfortowe i mają trudności z oddychaniem w trakcie ich noszenia, mogą wyposażyć się w mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest właśnie maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield. Chroni ona przed zakażeniem patogenami podobnie jak maska chirurgiczna, czyli zakrywa nos oraz usta, ale jednocześnie umożliwia bezproblemowe oddychanie. Jej podstawowymi plusami są solidność, wygoda i niewielka waga, nie przekraczająca 7-10g. Ta przyłbica ochronna sporządzona jest z surowców, za sprawą których może być używana po wielokroć. Jej przezroczystą przysłonę po kolejnym użyciu można odkazić, a samą maseczkę można też wyprać ręcznie (aż 30 razy) w wodzie z mydłem.

Kto może zakładać wielorazową maseczkę z przyłbicą?

Ochronną przyłbicy rekomenduje się stosować każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, jak również wygodzie. Osoby powyżej 60 roku życia, cierpiące na astmę, mające ukończony 50 rok życia oraz aktywnie uprawiające sport będą sobie chwalić swobodę jaką gwarantuje taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też rekomendowana wszystkim, którzy obligatoryjnie muszą zakładać ochronne maseczki podczas pracy. Mini Shield marki Vitberg nie powoduje parowania okularów, nie ogranicza ruchów głowy, a jej używanie przez kilka godzin nie jest kłopotliwe. Ludzie młodzi zapewne uznają za plus też to, iż działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy w smartfonach.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]