Zamienniki kapsułek A Modo Mio – mieszanki robusty i arabiki

Zajrzyj tu jeśli jesteś zainteresowany Lavazza A Modo Mio kapsułki.

Firm wytwarzających kawę jest niezliczona ilość, niemniej jednak Lavazza ciągle mieści się na liście tych cieszących się uznaniem. Mało osób wie, iż początek marki Lavazza sięga końca XIX w. w Turynie. Wówczas Luigi Lavazza za równowartość około 20$ nabył mały sklep, w którym mielono ziarna kawowca oraz sporządzano ich niepowtarzalne kompozycje. Zdobyły one błyskawicznie serca rezydentów miasta. Sto lat później marka Lavazza w dalszym ciągu czaruje aromatem swoich kaw, określając standardy także w zakresie kapsułek z kawą.

Zamienniki kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio

Jednymi z najpopularniejszych aktualnie ekspresów na kapsułki z kawą są te z serii Lavazza A Modo Mio. Wykorzystywane są one zarówno w dużych biurach, jak w naszych domach. Z ich pomocą zaparzenie pysznej, aromatycznej kawy trwa zaledwie chwilę. Posiadacze ekspresów do kawy Lavazza nie muszą aczkolwiek korzystać tylko z kapsułek wytwarzanych przez tę markę. Dziś na rynku spotkać można mnóstwo zamienników kawy w kapsułkach w systemie Lavazza A Modo Mio. Zdarza się, że kosztują one taniej, ale tak samo wyróżniają się wysoką jakością.

Zamienniki kaw w kapsułkach Lavazza A Modo Mio – mieszanki arabiki i robusty

Najwięcej zamienników kapsułek do ekspresów A Modo Mio wyszukamy w ofercie Italian Coffee, marki która także pochodzi z Włoch i specjalizuje się w wytwarzaniu kaw w kapsułkach do szeregu znanych ekspresów tego rodzaju. Produkuje ona zarówno kawy będące połączeniem arabiki z robustą (Napoli Ristretto lub Vigoroso Ira), smakowitą kompozycją samej arabiki (Venezia), jak i napoje o smaku kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng), orzecha laskowego (Caffè e Nocciola) czy popularnego włoskiego alkoholu (Sambuca).

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]