Akcesoria szalunkowe – można zamówić je online

Zamów akcesoria szalunkowe na https://sklep.abcszalunki.pl/13-akcesoria-szalunkowe.

Akcesoria szalunkowe to elementy służące do wspierania deskowań i znajdują zastosowanie na wszystkich budowach. Jakie produkty używa się podczas szalowania? Kiedy warto zaopatrzyć się w nie przez internet?

Akcesoria szalunkowe – ich rodzaje i przeznaczenie

By szalunki używane do wykopów, stropowe czy ścienne były ustawione w prawidłowy sposób, konieczne są odpowiednie akcesoria szalunkowe. Ich producenci dostarczają aktualnie wiele elementów służących do wzmacniania konstrukcji, między innymi sworznie napinające, napinacze rygla, ściągi szalunkowe, nakrętki, zaciski sprężynowe, klucze do rusztowań i żabek napinających, stożki i korki, rurki dystansowe oraz listwy fazujące czy pozycjonujące. Ściąg szalunkowy, nazwany także ankrą szalunkową, to pręt z gwintami, który pozwala utrzymać właściwy rozstaw między poszczególnymi płytami szalunkowymi. Ściąg centrujący używany jest do łączenia narożnika z płytą szalunkową. Do ściągu dołączone są nakrętki motylkowe, przegubowe lub talerzowe. Natomiast żabki napinające wykorzystywane są jako uchwyty umożliwiające złączenie szalunku za pomocą drutu zbrojeniowego. Żabki zapewniają szczelność konstrukcji po usunięciu szalunków. Wśród akcesoriów szalunkowych istotną rolę pełnią też dystanse, które umożliwiają utrzymanie odpowiedniej odległości między prętami a szalunkiem. Kupując akcesoria nie sposób nie wziąć pod uwagę również ocynkowanych nakrętek pasujących do ankr.

Czemu warto zamówić akcesoria szalunkowe online?

Szeroki wachlarz akcesoriów szalunkowych dostępny jest w bogato wyposażonych sklepach internetowych. Sklepy te mają w swojej ofercie świetnej jakości materiały od różnych producentów. Akcesoria szalunkowe pasują do popularnych deskowań Peri, Rasto czy Tekko i są dostępne w przystępnych cenach.

Lokalizacja firmy:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]