Aranżacja wnętrz – powierz to specjaliście

Skieruj się tu, aby skontaktować się z projektantem wnętrz Kraków

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma znaczny wpływ na nasz nastrój. Należy więc zadbać o to, by pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Aranżacja wnętrz zdaje się być łatwe, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją bezbłędnie, potrzebne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest duża – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przeżyjemy kilka lub nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając aranżację wnętrz architektowi zyskujemy pomoc profesjonalisty na wszelkich etapach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań są w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To ważne, ponieważ optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga sporej wiedzy, którą można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia przygotowywane są zwykle trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projekty wnętrz – pozostałe usługi

Praca architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. Żeby jego propozycje zostały urzeczywistnione, zazwyczaj potrzebny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu produktów (lub ich wskazaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów mieszkań, architekt oferuje także wsparcie przy wyborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Lokalizacja firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]