Co daje wynajem szalunków?

Wypożyczalnia szalunków Kraków - unikalną ofertę sprawdzisz na abcszalunki.pl/wynajem/

Szalowanie jest wymieniane wśród najchętniej stosowanych na budowach technik. Na czym się opiera? Szalunek to swego typu forma, którą wypełnia się cementem – zazwyczaj przy budowie fundamentów. Szalunki zwykle budowane są ze sklejki, ale spotyka się również konstrukcje wykonane z metalu, a niekiedy nawet tworzyw sztucznych. Pozostałymi niezbędnymi elementami szalunków są dźwigary oraz podpory, bo te umożliwiają wypracowanie wymaganych rezultatów. Niestety z uwagi na wysokie koszty nie zawsze ekipy budowlane posiadają własne szalunki. Kiedy będą niezbędne, mają szansę bowiem zwyczajnie je wypożyczyć – szczególnie, iż wynajem szalunków to aktualnie bardzo popularna usługa.

Wynajem szalunków – dla których firm?

Kupno swoich szalunków będzie dobrym pomysłem dla firm często przyjmujących zadanie budowy fundamentów, gdyż jak przed momentem wspomnieliśmy, są one do tego absolutnie potrzebne. Jeśli jednak budowanie fundamentów nie jest główną działalnością naszej ekipy, warto sprawdzić atuty, jakie daje nam wynajem szalunków. Dlaczego powinniśmy go wybrać? Głównie z powodów finansowych – wynajęcie szalunków kilka razy w sezonie będzie bardziej opłacalne niż ich kupno. Dobrze wspomnieć także o funkcjonalności, gdyż przechowywanie sporadycznie używanych szalunków może powodować pokaźne wydatki.

O czym pamiętać przy poszukiwaniach wynajmu szalunków?

Jeżeli postawimy na wynajem szalunków, warto dobrze zastanowić się nad tym, jaka firma nam je dostarczy. W jaki sposób ją znaleźć? Warto wybrać ofertę ekipy specjalizującej się w sprzedaży sklejki dla ekip budowlano-remontowych – w ten sposób otrzymamy pewność, że szalunki okażą się solidne i funkcjonalne. Naprawdę istotna okaże się również dbałość o korzystającego z usługi – w przypadku, kiedy coraz bliższy jest czas rozpoczęcia prac nie możemy zaakceptować opóźnienia. W przypadku wahania się dobrze z kolei wejść do sieci, by dowiedzieć się, co o ofercie danej firmy myślą poprzedni kontrahenci.

Lokalizacja firmy:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]