Co warto wiedzieć o drewnianych drzwiach wewnętrznych?

Więcej o drzwiach drewnianych na www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-wewnetrzne-drewniane/

Drzwi drewniane to wciąż wspaniałe rozwiązanie, używane zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pokojach zaaranżowanych w klasycznym stylu. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Opisujemy kluczowe cechy i alternatywę produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane przetrwają dziesiątki lat

Drewno to ekologiczny surowiec, który odpowiednio pielęgnowany przetrwa w niezmienionym stanie nawet dziesiątki lat, a użyty jako fragment aranżacji wnętrza sprawia, że staje się ono ciepłe i bardziej nastrojowe. Nowoczesna technologia umożliwia doskonałe łączenie parametrów drewna z wymaganiami współczesnego nabywcy, co skutkuje produkcją drzwi charakteryzujących się wyrafinowanym wyglądem i wysoką funkcjonalnością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo odznaczają się właściwą izolacją termiczną i małym poziomem rozszerzalności – tzn. nie wykrzywiają się. Możliwość pomalowania ich wierzchniej strony dowolnym kolorem, lakierem lub bejcą sprawia, iż tego typu drzwi zauważymy w pomieszczeniach wielorakiego rodzaju – zarówno urządzonych w stylu retro, jak i mieszkaniach zaprojektowanych w nowomodnej, skandynawskiej stylistyce. Na rynku dostępne są drzwi drewniane wykonane z mahoniu, dębu czy sosny, wzory bez progu lub z progiem, impregnowane lakierami na bazie wody, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe i masę innych typów, które zachwycają estetyką i świetnie się prezentują przez dziesięciolecia.

Szyby piaskowane i wypukłe – drzwi drewniane na wymiar

Chciałbyś założyć w swojej sali konferencyjnej skrzydła drzwiowe o niestandardowych rozmiarach lub niekonwencjonalnym formacie? Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takiej sytuacji rekomenduje się zaufać kompetentnym przedsiębiorstwom, które świadczą nieodpłatny pomiar, techniczne doradztwo, jak również możliwość zrealizowania projektu na jednostkowe zlecenie. Oknostol oferuje produkty wysokiej jakości, a przy tym zapewnia 5-letnią rękojmię na drzwi. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do najróżniejszych zamierzeń zamawiającego i np. wykończyć je szybami – między innymi szkłem ornamentowym, bezpiecznym czy wypukłym, co zdecydowanie podnosi ich walory estetyczne oraz użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane mogą być też wyposażone w zamek w postaci wkładki, a drzwi do toalety – w system zamykania łazienkowego.

Lokalizacja firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]