Drzwi drewniane zewnętrzne – odporne na wypaczenia

W tym miejscu zamówisz drzwi zewnętrzne drewniane dwuskrzydłowe.

Drzwi wejściowe pełnią sporo zadań – izolują od hałasu docierającego z ulicy, strzegą przed włamaniem oraz chronią dom przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Kiedy zamówić drzwi dwuskrzydłowe? Z jakiego powodu opłaca się wybrać drewniane drzwi zewnętrzne?

Drzwi wejściowe nie ulegają deformacji

Zakup drzwi wejściowych to jedna z najistotniejszych decyzji, które musi podjąć każdy właściciel mieszkania. Drewniane drzwi wejściowe ze względu na swoją trwałość i parametry techniczne już od dawna cieszą się dużą popularnością. Drewno rewelacyjnie się prezentuje i da się je wykończyć na różne sposoby. Prawidłowo wykonane drewniane drzwi zewnętrzne cechują się energooszczędnością i posiadają niski współczynnik przenikania ciepła, co powoduje, iż opłaty za ogrzewanie są znacznie niższe, a mimo wszystko w mieszkaniu odczuwamy komfort termiczny. Wybierając drzwi do mieszkania należy wziąć pod uwagę modele o przekroju 92 mm albo 68 mm. Szczególnym powodzeniem wyróżniają się ocieplane drzwi zewnętrzne wyprodukowane z drewna klejonego trójwarstwowo, za sprawą swoich cech – nie wykrzywiają się i ciężko je uszkodzić, więc wspaniale sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej. Nowoczesne zewnętrzne drzwi drewniane posiadają najlepsze uszczelki.

Dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne na wymiar

Producenci świadczą również wykonanie drzwi drewnianych na wymiar, które są rekomendowane w przypadku niestandardowych otworów na drzwi. Natomiast drzwi wejściowe dwuskrzydłowe to propozycja dla osób, które kładą nacisk na nietuzinkowy design. Jeśli szukamy dwuskrzydłowych drzwi drewnianych na wymiar, należy zlecić ich produkcję przedsiębiorstwu, które zrealizuje spersonalizowany wzór na zamówienie, a zarazem zapewni długą gwarancję na swój wyrób. W drzwiach drewnianych umieszcza się wspaniale prezentujące się szyby, np. ornamentowe. Zamawiający mogą także wybierać spośród ogromnego wachlarza szyldów. Oprócz walorów estetycznych, należy także podkreślić inne atuty, którymi wyróżniają się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Coraz częściej wyposaża się je w zabezpieczenia antywłamaniowe, skutkiem tego ciężko je wyłamać. Gwarantuje to domownikom znakomitą ochronę. Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe mają także wielopunktowy zamek listwowy, a klient może wybrać niski próg drewniany bądź aluminiowy. W toku wytwarzania nowoczesnych drewnianych drzwi wejściowych używa się najwyższej jakości środków impregnujących, które zabezpieczają ich powłokę przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych.

Lokalizacja firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]