Kontenery budowlane – kontenery otwarte lub z pokrywą

Więcej szczegółów o kontenerach stalowych

Kontenery na odpady mają bardzo ważną funkcję podczas wykonywania robót budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych pracach. Jakie kontenery budowlane są w sprzedaży? U kogo można je kupić?

Kontenery na gruz – postaw na wysoką jakość

w naszym kraju produkcją pojemnych i wytrzymałych kontenerów na odpady zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty zajmujące się wypożyczaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz ceglany i betonowy oraz innego typu pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

U producentów możemy wybierać ze sporej ilości wariantów pojemników na odpady. Są pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery z pokrywą, otwarte, kontenery stalowe oraz wiele innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najpopularniejsze są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. W zależności od potrzeb można wyposażyć się w kontener otwarty bądź posiadający pokrywę. Na placach budowy częstokroć wykorzystywane są również kontenery do transportu surowców sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, które można prędko opróżnić.

Lokalizacja firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]