Pracownia architektoniczna – Bartłomiej Sitarski

Wszystko o usługach świadczonych przez biuro architektoniczne Kraków.

Niewątpliwie chcesz, by w Twoim nowym domu każdy szczegół był taki jak trzeba. Na sukces Twoich starań znaczący wpływ ma przede wszystkim to, na który projekt domu postawisz. Znalezienie najbardziej godnych uwagi ofert nie powinno jednak sprawić problemów – dokument może sporządzić pracownia architektoniczna lub także, kiedy zależy ci na terminie, możesz zdecydować się na gotowy projekt. Jakie rozwiązanie okaże się korzystniejsze? Które wybrać??

Projekt z katalogu – wydasz mniej niż w biurze architektonicznym

W internecie w kilka chwil dotrzesz do tysięcy projektów domów. Są tam propozycje dla klientów z niewielkimi wymaganiami i tych, którzy chcą zyskać bardziej nietypowy projekt. Ich najważniejszą zaletą okazuje się niewątpliwie cena – najtańsze projekty kupimy już za za niewiele więcej, niż 2000 złotych. Poza tym jest to najlepsza opcja dla osób, którym zależy na krótkim terminie – gotowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Projekt z biura architektonicznego

Usługi, które świadczy biuro architektoniczne będą doskonałe dla klientów, którzy zamierzają wybudować dom, który będzie odróżniał się wśród pozostałych nieruchomości. Decydując się na takie wyjście możemy być spokojni o to, że projekt spełni wszystkie nasze oczekiwania – zanim go wykona, projektant zapyta nas, na czym najbardziej nam zależy.

Ceny w biurze architektonicznym

Projekt wykonany przez biuro architektoniczne okaże się jednak dużo bardziej kosztowny niż katalogowy – osoby, które na niego postawią powinni liczyć się z kosztami około 200 PLN za m2.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]