Kraków architekt, biuro projektowe Kraków

Projekty budowlane – skorzystaj z usług pracowni architektonicznej

Biuro projektowe oferuje rozległy wachlarz usług – pomaga spełniać marzenia klientów prywatnych, którzy pragną zamieszkać w praktycznym i wygodnym domku jednorodzinnym, ale też kieruje swoją ofertę do instytucji publicznych oraz przedsiębiorstw. Architekt może opracować pełny projekt budynku, a w następnej kolejności czynnie nadzorować rozwój robót, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz nieruchomości, zaplanować renowację budynku bądź zaproponować aranżację już egzystujących domów.

W czym wesprze Cię doświadczone biuro projektowe?

Interesują Cię nieszablonowe, ciekawe projekty budowlane? Chcesz, żeby Twój dom wyróżniał się spośród innych budynków w okolicy? Potrzebujesz przemyślanego konceptu, który spowoduje, iż Twój dom będzie przytulny, a w tym samym czasie nowoczesny? Zgłoś się do naszej pracowni architektonicznej! Pośród projektów oferujemy zarówno te zgodne z obecnymi trendami architektonicznymi, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Biuro projektowe – co zrealizowaliśmy

W portfolio mamy zarówno projekty domków jednorodzinnych, wnętrz mieszkalnych, jak i budynków użyteczności publicznej oraz wnętrz komercyjnych. Dotychczasowe realizacje obejmują m.in. biura, zakłady opiekuńczo-lecznicze, mieszkania pod wynajem czy budynki rekreacyjne. Układ przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do specyfiki projektowanego budynku, jak również osobistych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro projektowe może też zaplanować praktyczne i pojemne garderoby, które pozwolą na optymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Lokalizacja firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]