Bezpieczny dojazd na lotnisko i powrót – parking przy Balicach

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się co zrobić z samochodem? Chcesz swobodnie dotrzeć na terminal, a po przylocie do Polski odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z pomocy, którą oferuje strzeżony parking w Balicach! Do kogo skierowana jest oferta i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking w Balicach – co zrobić z samochodem?

Lotnisko w Balicach jest oddalone od centrum Krakowa o około 20 kilometrów, co powoduje, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszy jest oczywiście transport własnym samochodem – nie trzeba wówczas korzystać z autobusów i dźwigać ciężkich bagaży. Co jednak zrobić z autem? Jak zadbać o jego ochronę przed intruzami? Remedium na te problemy okazuje się parking długoterminowy położony niedaleko lotniska – miejsca dzieli tylko 1200 metrów, a transport bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest busami, które pokonują trasę błyskawicznie. Warto zauważyć, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking w Balicach – samochody obejmuje polisa ubezpieczeniowa

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice liczy ćwierć tysiąca miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest ogrodzone i dozorowane przez 24 godziny na dobę, co zapewnia ochronę przed osobami niepowołanymi. Dodatkowo pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Auto można zostawić nawet na miesiąc – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu działa bezprzewodowy internet, a także skorzystać z toalety. Boisz się, że po 2-tygodniowym urlopie w egzotycznym kurorcie Twój samochód będzie miał problem z odpaleniem? Parking strzeżony przy lotnisku Kraków-Balice jest wyposażony w specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Za postój można zapłacić wygodnie podczas rezerwacji online lub gotówką na miejscu.