optymalizacja stron Kraków, pozycjonowanie i optymalizacja

Brak klientów? Sprawdź, co zyskasz dzięki optymalizacji stron

Zapłaciłeś krocie za nową stronę internetową, jednak ta nie przyciąga kolejnych klientów? Jest świetnie zaprogramowana oraz posiada najnowsze technologie, ale klientów wcale nie przybywa? Licznik odwiedzin stoi w miejscu pomimo Twoich starań? Najpewniej przyczyna tkwi w małej zauważalności w internecie. Internauci zwykle korzystają z Google – dobry biznesmen musi więc zatroszczyć się o to, żeby stronę jego firmy internauci znaleźli bez dużych trudności. Jak to zrobić? Należy zacząć od samej strony, modyfikując ją z myślą o algorytmach internetowego giganta – Google.

Optymalizacja stron – co to jest?

Optymalizacja strony to różne modyfikacje opierające się na dopasowaniu strony do wytycznych Google. Są to tak zmiany kodu serwisu, jak i zapełnienie jej odpowiednim contentem. Jest to szczególnie istotne z uwagi na fakt, iż boty wyszukiwarek oceniają witryny według odgórnie określonych wytycznych – znaczenie ma na przykład semantyczne użycie znaczników w kodzie i użycie fraz kluczowych.

Optymalizacja stron – której firmie powierzyć?

Optymalizacja stron to zadanie potrzebujące sporej wiedzy o wciąż zmieniających się wytycznych sieciowego giganta – dlatego również nietrafionym pomysłem okaże się modyfikowanie witryny bez udziału specjalistów według publikowanych w internecie tutoriali. Zdecydowanie słuszniej postąpimy powierzając to wyspecjalizowanej firmie SEO i traktując to jako inwestycję – zyski notowane przez naszą firmę mogą podnieść się już po kilku tygodniach od wykonania optymalizacji.

Lokalizacja firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]