Catering na imprezy – profesjonalni kelnerzy i kucharze

Dowiedz się, kto ma w swojej ofercie catering imprezowy. Kliknij tutaj.

Okres letni obfituje w niesłychanie popularne w ostatnim czasie imprezy plenerowe i pikniki firmowe, ale właściwie co rusz w różnych miejscach kraju mają miejsce benefisy, sympozja albo gale. Takie eventy muszą mieć odpowiednią oprawę, której obowiązkowym elementem są profesjonalnie przyszykowane i apetyczne posiłki. Trafnym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu oferującego wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Najlepsze przekąski, profesjonalni kelnerzy – o cateringu imprezowy

Masz zabukowaną salę bankietową albo wybrałeś już punkt, gdzie odbędzie się piknik? To super! Teraz warto zatroszczyć się o to, żeby zaproszeni na event goście mieli dostęp do smakowitych gorących posiłków, przekąsek i trunków. Miej na uwadze, że w przypadku istotnych wydarzeń nie wystarczy postawić stoliki z cateringiem gdzieś na uboczu i spodziewać się, iż uczestnicy obsłużą się sami. Jakość oprawy wydarzenia jest ważna – odpowiednie ustawienie stolików, gustowne ozdoby, ale też poprawne ułożenie sztućców i zastawy. Goście wydarzenia zapewne będą też zadowoleni, jeśli potrawy będą wyglądać na talerzu jak w modnych restauracjach, a posiłki będą serwować im wprawni kelnerzy.

Demonstracja live cooking i nie tylko – plusy cateringu na imprezę

Atutem zamówienia oferty cateringu na imprezę jest bez wątpienia to, iż wynajęty do pomocy zespół nie tylko przygotuje znakomite dania, ale także szczegółowo zatroszczy się o całą jego otoczkę. Potrawy zostaną dowiezione w wyznaczoną lokalizację, zespół firmy cateringowej rozłoży oraz nakryje stoły, a potem profesjonalni kelnerzy obsłużą uczestników w czasie imprezy. Na życzenie klienta, o ile umożliwią to warunki wynajętej sali, kucharze mogą uświetnić wydarzenie popisem live cooking, co dla gości może być jedyną w swoim rodzaju szansą, by zobaczyć na żywo jak pracują profesjonalni szefowie kuchni. Trzeba zatrudnić firmę cateringową, która działa w branży od długiego czasu i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze różnorodnego rodzaju wydarzeń, zarówno tych liczących kilkaset uczestników, jak i kameralnych. Podczas ustalania niuansów zlecenia podpowie ona, jakie zakąski, potrawy oraz napoje najlepiej będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności przywiezie własny sprzęt na miejsce wydarzenia.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]