Catering weselny – organizacja przyjęć weselnych na najwyższym poziomie

Kliknij tutaj jeżeli chcesz zlecić organizację wesel w Krakowie.

Imprezy okolicznościowe, będące na ogół ważnym zdarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo komunie, wesela czy chrzciny, od wielu już lat nie są już urządzane w domu jedynie dla najbliższych krewnych i przyjaciół. Teraz są to imprezy, na które sprasza się często nawet i setkę gości. Jasne jest zatem to, że jedna osoba nie jest w stanie samodzielnie wymyślić jadłospisu, a potem naszykować oraz podać potrawy uczestnikom imprezy, szczególnie, jeśli świętowanie ma trwać parę godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też pojawiło się spore zapotrzebowanie na catering weselny.

Dlaczego warto zamówić catering weselny?

Planowanie wesela to wielki stres, spowodowany licznymi godzinami przeznaczonymi na rozsyłanie zaproszeń, dobór wystroju sali, układanie listy gości czy szukanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To też konieczność zamówienia stosownej ilości przekąsek i napojów serwowanych podczas zabawy, a co kluczowe – przygotowanie ciepłych dań, które oczarują gości i zbiorą ich wszystkich przy wspólnym stole. Najważniejszy posiłek na imprezie weselnej musi mieć wspaniałą oprawę. Zaproszeni przecież liczą na to, że stoły będą prawidłowo nakryte i pięknie ozdobione, potrawy będą wyborne i widowiskowo ułożone na talerzach, jak również że obsługa profesjonalnie będzie serwować gościom kolejne posiłki. Taki poziom organizacji mogą zagwarantować tylko firmy cateringowe, które zatrudniają profesjonalnych kelnerów, kucharzy i managerów, gotowych na obsługę eventów zarówno w salach, jak i tych urządzanych pod gołym niebem.

Catering weselny – bazową ofertę sprawdzisz na stronie firmy

Wesela kierują się swoimi zasadami, nie tylko w sferze aktywności dla zaproszonych, lecz również i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe z reguły mają przygotowaną wstępnie listę proponowanych dań głównych, napojów oraz deserów dopasowanych do konwencji wesel. Bazową ofertę można przeczytać na stronie firmy ewentualnie otrzymać tę informację kontaktując się z jej przedstawicielem. Klient ma więc możliwość samemu przygotować menu z zaproponowanych dań. Warto jednak podkreślić, że firmy cateringowe są także otwarte na nowe sugestie i częstokroć na życzenie zamawiającego są gotowe przyrządzić niecodzienne kompozycje potraw.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]