Czy warto stworzyć wirtualny spacer 3D dla firmy?

Zajrzyj na https://www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/ żeby zobaczyć, kto wykonuje wirtualny spacer w medycynie estetycznej

Spacery wirtualne, które rozpowszechniły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują coraz bardziej na popularności, co powoduje, że znajdują zastosowanie w reklamie firm. Dają możliwość w prosty sposób pokazania siedziby firmy lub nieruchomości istotnej dla naszego biznesu. Jest to atrakcyjny element, który warto zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Sporo podmiotów nie do końca jednakże ma świadomość, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje, jak również co zyskamy publikując go w wizytówce firmy.

Jak działa wirtualny spacer Google Maps?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne fotografie tworzące realistyczne odwzorowanie naszego biura. Możemy w nim zaglądać w różne elementy pomieszczeń i przeskakiwać do kolejnych punktów budynku, w którym się znajdujemy. Zatem wirtualny spacer to w kilku słowach możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń budynku i swobodnego przemieszczania po nim. Wirtualne spacery można publikować obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany użytkownikom przeglądającym Mapy Google w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Spacer 3D w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element zostajemy przekierowani do dedykowanej witryny, gdzie zaczynamy wędrówkę po danym budynku. Spacer jest przesyłany na serwery Google, więc nie musimy martwić się o jego obsługę techniczną czy dodatkowe opłaty. Możemy go jednak udostępnić dla klientów na naszej stronie internetowej.

Jakie branże mogą zyskać na wirtualnym spacerze 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się udostępnić w wizytówce z kilku względów. Najważniejszy z nich to kreacja wizerunku rzetelnej firmy i pokazanie się klientom od najlepszej strony. Dzięki temu znacznie chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli na naszej stronie www i w wizytówce Google umieścimy wirtualny spacer i fotografie wysokiej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas lepiej i będzie promować nas bardziej od konkurencyjnych firm nie posiadających spacery 360 stopni. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również bardzo proste technicznie. Na rynku istnieje wielu zawodowych fotografów, którzy w przystępnej cenie i – co równie ważne – bardzo szybko przygotują taki spacer i dodadzą go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma sprawdzi się w wielu branżach. Na pewno będzie to branża turystyczno-hotelarska, w której nierzadko chcemy pochwalić się oferowanymi apartamentami do wynajęcia. Można także pokazać w ten sposób swoje biuro czy miejsce, gdzie pracujemy, jak gabinet medycyny estetycznej lub restaurację. Z wirtualnego spaceru możemy skorzystać również wtedy, gdy szukamy nowych pracowników, by przekonać ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Lokalizacja firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]