Dlaczego ważny jest regularny serwis okien?

Sprawdź serwis okien Warszawa cennik na serwismeteo.pl.

Regularnie przeprowadzany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortową temperaturą w domu i powstrzyma utratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje doświadczony serwisant? Dlaczego warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie rozszczelniane, otwierane oraz uchylane okna są podatne na wszelkiego typu wypaczenia i uszkodzenia. Na kondycję okien oraz uszczelek negatywnie działają też warunki atmosferyczne – wahania temperatur, śnieg czy promieniowanie słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w nienagannym stanie przez długi czas. O ile nieskomplikowane działania, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac zaleca się zatrudnić serwisanta. Fachowcy świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację ciężko pracujących mechanizmów, redukują docisk okien w lecie, dbają o należytą izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczony zespół serwisu okien może również przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Czemu należy korzystać z serwisu okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pomaga obniżyć utratę ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Serwis okna to jednak nie tylko regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Zawodowiec zadba też o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez założenie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]