Kawa i przekąski dla uczestników szkoleń – o usłudze cateringu dla firm

Chcesz poznać więcej informacji o cateringu firmowym? Skieruj się na https://lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Ważne spotkanie biznesowe, konferencja albo szkolenie – każda poważna firma zapewne kiedyś stanie przed potrzebą zaplanowania wydarzenia tego rodzaju. Łączy się to z przeróżnymi zadaniami, które z reguły nie wchodzą w zakres czynności wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak m.in. przygotowanie przekąsek oraz napojów dla jego zaproszonych gości. Jeżeli na organizowanym spotkaniu mają pojawić się spore tłumy, opłaca się zamówić usługę cateringu firmowego.

Catering biurowy – przekąski, które można szybko spożyć

Kursy oraz sympozja biznesowe to wydarzenia trwające przeważnie po 8-10 godzin, częstokroć nawet przez 3-4 dni z rzędu. Ich uczestnicy otrzymują dokładny program prelekcji, pomiędzy którymi wskazane są średnio dwie-trzy kilkuminutowe przerwy, w trakcie których ciężko jest spożyć sycący posiłek w najbliższej kafeterii. Z tej przyczyny konieczne jest udostępnienie gościom małych przekąsek i napojów, które mogą błyskawicznie skonsumować w ciągu przerwy, a o ile organizator pozwoli, również zanieść ze sobą na salę, w której trwa szkolenie. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się przygotowaniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, głównie z herbatą oraz kawą, a także z niewielkim poczęstunkiem, które można zjeść nie bojąc się o zabrudzenie dłoni czy koszuli. W ramach usługi cateringu dla firm użyczane są też urządzenia do przygotowania ciepłych napojów.

Bufet kawowy – istotny element kursów biznesowych

Przerwy kawowe są niezmiernie istotne, pozwalają wszak uczestnikom odprężyć się po kilku godzinach głębokiej koncentracji. Oprócz tego jest to również sposobność kontaktu z pozostałymi gośćmi i przedyskutowania w bardziej hermetycznym gronie tematów roztrząsanych na szkoleniu. Automat z kawą i różnymi napojami, który stoi na stołówkach firm, w żadnym razie nie zastąpi profesjonalnie przygotowanej usługi bufetu kawowego. Uczestnicy prestiżowych sympozjów czy płatnych szkoleń nie mogą wszak pić z tekturowych kubków, spożywając zakupione po drodze w sklepie bądź samodzielnie przyszykowane sandwicze. Zamówienie usługi cateringu biurowego podkreśli więc prestiż wydarzenia i zarazem pokaże, iż jego organizator zadbał też o wygodę uczestników.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]