Łatwa personalizacja i integracja płatności – o sklepach WooCommerce

Tworzenie sklepu WooCommerce - sprawdź aktualną ofertę.

Prowadzisz firmę i planujesz rozszerzyć jej działalność o sklep internetowy? Jeżeli dysponujesz już stroną na WordPress, jak również jeżeli nie masz żadnej strony www i musisz zacząć od zera, sklep WooCommerce jest trafnym wyjściem.

Dlaczego opłaca się stworzyć sklep WooCommerce?

Ze względu na to, jak dużym powodzeniem mogą pochwalić się strony projektowane z zastosowaniem WordPressa, nie trudno dojść do wniosku, iż błyskawicznie opracowano wtyczkę dającą możliwość na postawienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, gdyż taka nazwę dano owej wtyczce, ma niemało atutów. Zupełnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można szybko spersonalizować z stosując darmowe lub płatne motywy, a jego obsługiwanie nie jest skomplikowane. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod popularne wyszukiwarki, co powoduje, iż łatwiej jest zdobyć wyższe pozycje w SERP-ach, a w konsekwencji szybciej dać się znaleźć szerszemu kręgowi nabywców. Dzięki instalacji odpowiednich wtyczek podnosi się również elastyczność sklepu. Bez trudu można w nim uruchomić płatności on-line i udostępnić użytkownikom wniesienie opłaty za towary np. za pośrednictwem PayU.pl czy Transferuj.pl. WooCommerce daje też możliwość ewaluacji sprzedaży (udostępnianie różnego rodzaju statystyk) i podpięcia z systemami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – specjalista zadba o jego bezpieczeństwo

Tworzenie sklepu WooCommerce polecamy zlecić ekspertom, którzy nie tylko zaadaptują wybrany szablon do osobistych preferencji klienta, ale również zatroszczą się o instalację tylko niezbędnych, przetestowanych wtyczek, poprawną semantykę kodu sklepu oraz jego bezpieczeństwo. W ramach sklepu WooCommerce spece stworzą też blog, na którym szybko można przekazywać użytkownikom informacje o nowych produktach oraz akcjach promocyjnych lub zamieszczać omówienia i poradniki dotyczące oferowanych w sklepie artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]