Lokal na urodziny i rocznice – jak ją wybrać?

Lokal na urodziny - na tej stronie dowiesz się więcej o pełnej ofercie.

Zazwyczaj w przypadku niektórych rocznic, urodzin bądź imienin nie organizujemy żadnych przyjęć z rodziną oraz przyjaciółmi, traktując ten dzień jak każdy pozostały. Ale są takie kluczowe życiowe chwile, których należyte uczczenie jest wręcz obowiązkowe, a jednym z nich jest niewątpliwie wejście w dorosłość, a więc “osiemnastka”.

Sala na osiemnaste urodziny – zorganizuj wielką imprezę

Wraz z osiągnięciem pełnoletności zachodzi dużo zmian w życiu młodego człowieka. Może on w świetle prawa głosować w wyborach, nabywać i pić alkohol, może założyć firmę czy ubiegać się o stanowiska urzędnicze. Lecz kończąc 18 lat z rzadka myśli się o tak odpowiedzialnych tematach – dla młodzieży najistotniejsza jest możliwość urządzenia hucznej imprezy z przyjaciółmi. Można po raz kolejny zrobić “domówkę”, lecz czy zabawa w mieszkaniu będzie się bardzo różnić od innych? Naturalnie, że nie. Wobec tego lepszym wyjściem jest wynajęcie lokalu na osiemnastkę. Nierzadko kilku znajomych decyduje się wyprawić wspólne przyjęcie z te okazji, co wymaga wynajęcia dość przestronnego lokalu, lecz jednocześnie pozwala na ograniczenie jednostkowych wydatków. Poszukując miejsca na przyjęcie urodzinowe skoncentruj się na salach oferujących sporą salę taneczną (trudno bowiem jest wyobrazić sobie przyjęcie bez tańca), jak również na lokalach, które współpracują z profesjonalną firmą cateringową, która przygotuje smakowite przekąski imprezowe. Chcesz urządzić zabawę na świeżym powietrzu? Znajdź salę urodzinową z opcją wyjścia do ogrodu – w sezonie letnim można rozstawić w nim duży namiot i wyprawić zabawę z grillem.

O czym jeszcze powinieneś pamiętać organizując 18 urodziny?

Każdy ma świadomość, iż osiemnastka to przyjęcie, na którym młodzi dorośli nie unikają napojów wyskokowych. Radzimy z tej przyczyny obowiązkowo zatroszczyć się o to, by niepełnoletni, a przecież może ich nie brakować pośród obecnych gości, nie miały możliwości skorzystania z drinków z alkoholem.

Właściwa dekoracja sali też jest nadzwyczaj ważna, żeby uczestnicy do głębi oddali się duchowi zabawy. Polecamy zatem wybrać salę na urodziny, która zatroszczy się o ozdobienie przestrzeni zgodnie z podanych wytycznych oraz optymalnie rozlokuje stoliki z napojami oraz posiłkami.

Jeśli już mówimy o posiłkach, na takiej zabawie świetnie sprawdza się menu typu finger food, bazujące na małych przekąskach “jeden gryz”, które można spożywać bez potrzeby siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dostosuje przekąski zarówno do charakteru imprezy, jak i do budżetu oraz finansów klienta.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]