Masz problem z aktualizacją WordPressa? Zleć to specjaliście!

Jeszcze nigdy nie widziałeś tak dobrej oferty utrzymania WordPress!

WordPress, który powstał przede wszystkim jako oprogramowanie blogowe, w mgnieniu oka stał się jednym z najczęściej wykorzystywanych CMS-ów. Dzięki temu, że łatwo można przyswoić sobie zasady jego obsługi, a jednocześnie jest bardzo szybki, stosuje się go aktualnie do tworzenia sklepów e-commerce i wymyślnych stron. Niemniej jednak ten CMS może być źródłem nieprzyjemnych sytuacji, dlatego istotną i przydatną usługą staje się aktualizacja WordPressa.

Opieka nad stroną WordPress – nie lekceważ okresowej instalacji najnowszych wersji CMS

Podstawą bezpieczeństwa strony www jest bezspornie aktualizowanie jej do aktualnej wersji WordPressa. Niejednokrotnie jednak podmioty po uruchomieniu strony lekceważą cykliczne wdrażanie kolejnych wersji CMS-a bądź aktualizacji stosowanych wtyczek, przez co wystawiają stronę na zawirusowanie czy ataki hakerskie. Ponadto, mimo iż WordPress jest niezwykle nieskomplikowanym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może skutkować nieprzewidzianymi problemami z prawidłowym funkcjonowaniem sklepu czy strony. Wobec tego wymagane jest, żeby czynność tę wykonała zawsze osoba zaznajomiona z WordPressem, a jeśli nie mamy w firmie oddziału technicznego, trzeba polecić opiekę techniczną nad stroną niezależnemu profesjonaliście.

Aktualizacja WordPressa – oferta dla przedsiębiorstw oraz freelancerów

Oferta aktualizacji WordPressa to usługa kierowana przede wszystkim do użytkowników biznesowych, zarówno dużych jak i małych przedsiębiorstw, którzy troszczą się o sprawne oraz nieustanne funkcjonowanie ich strony, a także zabezpieczenie jej zasobów i baz danych. Usługa ta potrzebna jest również blogerom oraz freelancerom prowadzącym prywatne strony www. W podstawowym dostępnym pakiecie znajduje się przeprowadzenie aktualizacji WordPressa, pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych oraz likwidowanie skutków działania malware. W pakietach rozszerzonych oferowane są też przeróżnego rodzaju monitoringi (m.in. zmian zawartości, logowań użytkowników oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]